Вплив додавання вологих інгредієнтів на висох при приготуванні хліба?


4

Я ненавмисно опустив яйця з мого рецепту халу, але зрозумів це тільки після останнього етапу змішування в і після повного включення борошна. Замість того, щоб кидати все, я намагався реанімувати тісто, додавши яйця.

Тісто спочатку набуло дуже незвичайну текстуру, потім я постійно перемішував і додавав кілька столових ложок додаткового борошна дуже поступово. Зрештою він нагадував нормальне тісто.

Чи повинен мій хліб вийти добре? Що відбувається, коли ви додаєте додаткову рідину до борошна замість додавання останньої борошна?

Відповіді:


3

Основне питання, з яким ви зіткнетеся - це додаткове змішування, що дозволяє додатково розвивати глютен. У деяких хлібах це може створити ризик надмірного замішування, що може зробити тісто менш працездатним, більш схильним до розриву, і важче отримати правильний підйом.

Challah - це основний хліб, збагачений яйцем, так що, крім самих яєць (які досить ефективні для запобігання перетриванню), у вас немає великого захисту. Найгіршим варіантом є те, що ваш хліб буде трохи плоским і розсипом; Найкращим є те, що ви все ще перебуваєте у вікні толерантності, і це буде дуже добре.

Редагувати: я залишу це для довідки, але я думав про бріош: у дуже солодкому, жирному хлібі, як бріош, цей ризик мінімізується. Жир і цукор в тісті діють як бар'єри, що перешкоджають глутин-попередникам взаємодіяти так часто або так легко, що робить його набагато, набагато важче замішувати.


Основними причинами традиційного порядку складання тіста є:

  • Як ви, без сумніву, розумієте, набагато легше включити рідини рівномірно в розсипну борошно, а не частково утворене тісто
  • Дріжджі діють на наявні інгредієнти, тому іноді інгредієнти, які інгібують ріст дріжджів, утримуються доти, доки вони не пройдуть фазу ферментації
  • Ви хочете, щоб час для всієї борошна був повністю гідратований - звичайно, в дріжджах, які піднімали тісто, це навряд чи є проблемою.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.