Чи свіжа локшина з ременів виходить у фігурній формі чи лише миттєвою?


9

По-іншому, якщо мене подають кучерявою локшиною з ременів в ресторані або для вивезення, чи означає це, що це обов'язково локшина швидкого приготування? Якщо є свіжа локшина, яка є кучерявою, може хтось надати посилання?

Ось картинка про те, що я маю на увазі. Я часто не їм рамен, але вони виглядають такими ж кучерявими, як і локшина, яку я з'їла. Чи це місце обслуговувало миттєвих рамен?

введіть тут опис зображення

Картина з Вікіпедії, яку я маю на увазі як «свіжий рамен», відмінна від смажених сушених речей, що надходять у пакунках, які, я не думаю, приготували б так само:

введіть тут опис зображення


Другий малюнок виглядає приготованим (ймовірно, смаженим, можливо, запеченим) із того, як локшина стає жорсткою (див. Маленьку локшину, що має форму гачка в нижньому лівому кутку, кінчик якої стирчить у повітрі, наприклад) та з коричневого кольору.
SAJ14SAJ

Відповіді:


15

Коротка відповідь - так, вони можуть бути фігурними. У Рамані використовується кілька видів свіжої локшини, яку можна класифікувати переважно за товщиною та формою.

Локшина класифікується за формою на прямих суторето-чоловіків (ス ト レ ー ト 麺), кучерявих чиджире-чоловіків (縮 れ 面)) та на більш рідкісних плоских хіраучі-чоловіків (平 打 ち 麺). За винятком плоского типу, це далі поділяється на кілька ступенів товщини: надзвичайно товсті гокубуто-чоловіки (極 太 麺), товсті футо-чоловіки (太 麺), середні товсті чобуто-чоловіки (中 太 麺), середні тонкі чобосо-чоловіки (中 細麺), худі чоловіки-кабачки (細 麺), а надто тонкі гокубосо-чоловіки (極細 麺). Тонкі типи також додатково диференціюються за кількістю води, яку вони мають у своєму тісті.

Яка форма та товщина локшини використовується, залежить від стилю рамена та від переваг шеф-кухаря. Наприклад, hakata rāmen (博 多 ラ ー メ ン), з сортів, які Ippūdō подає у своїх японських магазинах, зазвичай використовує прямий тип gokuboso, але та сама франшиза використовує для своїх пікантних rāmen та chijire gokubuto chijire gokubuto. Так само йогахама тонкоцу-шōю (横 浜 豚 骨 油)), також відома як ie-kei (家 系), використовує chijire-gokubuto.

Вибір локшини пов'язаний з багатьма факторами, але час приготування є важливим. У хаката-рамані, де звичаї локшини (каедама / 替 え 玉) поширені, треба готувати локшину швидко, а значить, дуже тонку локшину. Товстіші види локшини потребують більшого часу приготування (приблизно 10 хв. Для чоловіків, що займаються гокубуто), і використовуються лише традиціями rāmen, які не пропонують заправки з локшиною.

Ще одним фактором, що впливає на тип локшини, є тип бульйону. Товсті бульйони просять локшину прямого типу, а більш тонкі бульйони - для фігурної локшини.

Однак це не правила, вкарбовані в камінь, оскільки сам rāmen - це своєрідна креольська їжа, що походить із суміші японської та китайської кухонь. Дехто сказав би, що у rāmen немає правильного чи неправильного, і що можливо все можливо. Однак, що я описав вище, те, що є звичним, і що ви знайдете, якщо зайти в магазини rāmen в Японії.

До речі, не всі страви з раману в Японії використовують свіжу локшину. Існує тип rāmen, який походить з префектури Chiba і називається takeoka rāmen (竹 岡 ラ ー ン), який спочатку готували бабусі, які працювали за сумісництвом, найняли з сусідства, і використовує сушену (що ви б назвали миттєву) локшину, оскільки вони легше готувати.


Для тих, хто може не повірити - була опублікована стаття / відео сьогодні у Sun Noodle, компанії, яка робить свіжий рамен, і о 2:05 вони показують, що вона проходить через машину для додання curl: eater.com/archives/ 2014/07/22 /…
Джо

4

Я одного разу зробив рецепт макаронних виробів на основі яєць, маючи на увазі спагетті, якому я не дав висохнути, щоб довго відпочивати. Текстуально результат був ідентичним рамена (навіть без розчину кансуї або бікарбонату), оскільки локшина готувалася настільки вологою.

Після приготування макаронні вироби залишалися досить кучерявими, швидше за все, тому, що їх не висушували над стійкою; воно просто ненадовго відпочивало в згущених борошном скупченнях, борошна там, щоб уникнути злипання кожної локшини. Моя дружина, яка провела досить значну частину свого життя в магазинах з раменами в Японії, коментувала, що ми, здається, виробляли рамен з томатним соусом.

Справжня локшина з ременів, як показує мій досвід, готується досить кучеряво (але є різні типи). Зазвичай вони виготовляються з водою, борошном та кансуєм, і, як мої поспішні макаронні вироби, як правило, запиваються борошном і дозволяють сидіти вже злегка скрученими разом перед приготуванням (ви, можливо, у фільмі Тампопо бачили стелажі з раменами біля магазину). Я не впевнений, що є першопричиною, але я досить впевнений, що ви не зможете розпізнати миттєвий рамен виключно з того, що він кучерявий, коли готується.

Кращим показником є, мабуть, жирність. У «справжніх» рамен бульйон, як правило, дуже жирний, як правило, зі свинячого жиру; локшина з низьким вмістом жиру. У миттєвих раменах локшина дуже жирна через цю стадію попереднього смаження, і вони можуть вмістити стільки жиру в ті маленькі супові пакети, тож суп сам по собі не такий жирний. (Деякі постачають із додатковим ароматизованим пакетом масла, щоб отримати вигляд та аромат, якого хочуть японські, корейські та китайські миттєві клієнти рамен). Якщо локшина не перепечена і вона жирна, це кращий показник, ніж форма результату. Для мене миттєві мають досить характерний запах, але я не впевнений, що кожен міг би його розпізнати. Крім того, добре зроблений свіжий рамен має текстильний «укус», який важко описати, але легко розпізнати, якщо він у вас був.

Локшина на вашій першій картині досить біла, що я не впевнений, що в них є (або багато) кансуй. Але я не зміг сказати остаточно, чи вони миттєві чи ні, не дивлячись на них. Напевно, я міг би сказати з текстури, якщо їсти їх. Відсутність золотистого кольору говорить про те, що вони могли бути просто місцевою доступною свіжою локшиною, але насправді не раменом.


0

Сушений Рамен - це не те саме, що миттєвий рамен. Існує багато видів сушеної китайської локшини, які виглядають точно так само, як і локшина швидкого приготування, але яких точно немає, жодна з яких у Китаї не називається «рамен».

Нехтування сушеною локшиною з рамен - це як зневага до сушених італійських макаронів або сушеної японської локшини сомен. Справді кучерява китайська локшина висушується лише у нас, немає жодного способу домогтися такої ж щільної завивки, щоб вона була міцною після варіння, якщо її не висушити.

Сушена локшина високої якості, яку б ви назвали раменом, виготовляється тільки з пшеничного борошна, води та солі та нічого іншого. Деякі виготовляються з цільної пшениці, деякі мають інші якісні сушені інгредієнти, додані для ароматизації, але всі вони займають набагато довший час готування, ніж локшина швидкого приготування.

Дійсно, єдина відмінність між звичайними сушеними китайськими фігурними локшинами та сушеними італійськими макаронами - це тип борошна та товщина макаронних виробів. Висушена китайська локшина набагато тонша і більш плоска, ніж італійська плоска локшина. Його тонший (менш широкий), ніж мовний, і значно більш плоский (менша товщина).

Локшина швидкого приготування також має тонну дивних інгредієнтів, яку ви не можете вимовити або не можете зрозуміти, чому вони є у вас в локшині. Його різниця між якісним сушеним рисом жасмину або певним миттєвим рисом, який вариться за хвилину. Один є дуже якісною їжею, а один - повним неїстівним сміттям.

Не потрібно ракетному вченому, щоб визначити різницю між якісними сушеними китайськими макаронами та миттєвою хімічною гадюкою. Якщо вони схожі на пухкий картон і на смак, як надутий картон, вони миттєві. Якщо вони чудові на смак, їх немає.

Я особисто навіть не можу їсти локшину швидкого приготування, тому що вони мають смак, як картон. Ви можете виготовити справжню версію рамен, використовуючи якісні сушені китайські фігурні локшини, які поставляються окремими круглими, квадратними або прямокутними тортами в мішечку з 10-20 коржами. Потім кип'ятіть це деякий час, і зробіть окремий якісний бульйон з будь-якими додатковими речами, які ви хочете їсти разом з раменом, проціджуючи та промиваючи локшину, повторно закапуючи в киплячу воду, потім поміщаючи їх у миску разом з бульйоном.

Рамен - японська версія локшини в китайському стилі, що популяризується на Заході під японською назвою «рамен», як китайський гриб на Заході відомий своєю японською назвою «шитаке».

У Китаї сушать дуже багато надзвичайно якісних харчових продуктів. Бути висушеним не означає бути меншим, ніж свіжим, а багато разів сушене набагато бажаніше свіжого за його особливу консистенцію та інтенсивний смак. Вони також є найдорожчими речами, які можна придбати в Китаї, причому багато речей коштують більше, ніж золото на вагу. Сушений Шитаке та незліченна кількість інших китайських грибів, сушені овочі будь-якого виду, сушені морські водорості, сушені гребінці, сушені креветки, сушені кальмари, сушена риба, сушений вуалет, сушений морський огірок, сушені мідії, сушені молюски, сушені морські овочі, сушені липетки, сушені свинина, сушена курка, сушена качка, сушена яловичина, сушені ковбаси, сухофрукти, насіння, яруси, сушені рідкісні ліки, лікарські рослини, лікарські трави, екзотичні компоненти, такі як гніздо птахів і шовковий черв’як, різноманітні риси, зерна, бобові, буквально все. Вони їли як королі тисячі років без холоди. Вони є оригінальним джерелом локшини з Італії, а також решти Азії.

Я вам гарантую, що китайський суп із 100% сушених інгредієнтів, включаючи сушену китайську локшину, кращий за будь-який суп, який ви могли б виготовити зі свіжих інгредієнтів, коли його дають найдосконалішим, вишуканим, чутливим, розвиненим та витонченим смаком на планети для порівняння. Період.

Я б сказав, що з вашої картини вище, локшина - це, мабуть, найменше ваших турбот. Це просто не схоже на гарний суп, головним чином через бульйон і цибулю та брокколі. Але вони, мабуть, намагаються домогтися американських смаків. Американці так довго висміюють китайську кухню, що вони звикли намагатися, щоб не навантажувати вас складними та витонченими смаками та інгредієнтами, тому вони придушують її до вашого рівня, щоб ви не плакали і не скаржилися, як це робите. для дітей. Його китайська версія арахісового масла і сендвіч з желе.


-1

У вас в тій мисці є удон. Також свіжу локшину з раману можна придбати в азіатському продуктовому продуктовому магазині - шукайте сонечну локшину або ямачан.


Вибачте, але це, безумовно, не удон. Я знаю, як виглядає удон, і якщо не існує худий, хитрий локшина, який є поганим приводом для удону, це не все.
Ендрю Мао

-3

Рамен - це попередньо приготована локшина. Тобто їх зазвичай смажать (або рідше, запікають), перш ніж їх навіть доставлять до домашнього кухаря чи ресторану, який їх обслуговуватиме. Ви навіть можете їсти їх прямо з упаковки, якщо хочете.

Хоча пряма локшина з ременів існує, більшість є фігурними.

Тож я не впевнений, що означає «миттєвий» рамен - за своєю суттю рамен є миттєвим у тому, що вони готуються, і потрібно лише кип’ятити або тушкувати досить довго, щоб стати м'яким і гарячим.

Я б нічого не читав з того факту, що у вашому ресторані подають вам кучерявих поглядів.

З іншого боку, якби вони робили відвар з невеликого пакета порошку, я би засмутився.


"миттєвий", ймовірно, означає упакований і коштує 29 центів на місцевому азіатському марті.
djechlin

Дарн, я переплатив 5 доларів за пакет 12!
SAJ14SAJ

3
Я не впевнений, чи точна ваша відповідь. Якби я зайшов до ресторану, який обслуговував це , якого в Нью-Йорку є багато, я не думаю, що мій суп виглядав би як картина, яку я показав. Ти кажеш, що весь рамен такий же, як і попередньо смажені, які входять у пластикові пакети?
Ендрю Мао

3
Миттєвий рамен, а саме ті речі, які виходять із тих пакунків, які попередньо обсмажуються, як ви описали, - це факсиміле справжнього, свіжого рамен. Свіжі рамени мають набагато довшу історію, ніж миттєві рамени; у багатьох частинах світу, правда, мало хто спробував "справжню" річ. Ця відповідь правильна лише в описі миттєвих рамен, а не в типі японських магазинів з раменами.
JasonTrue

1
@ SAJ14SAJ Наразі ОП знаходиться в Нью-Йорку і відчуває себе набагато кращим, ніж наявний в Кембриджі, Массачусетс.
Ендрю Мао
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.