Біла піна при кип'ятінні замочуваних бобів


6

Спосіб приготування квасолі (завжди сухий, ніколи не консервований) - це A) Я намочую їх напередодні, B) кип'ятіть тільки квасоля протягом 45 хв.

Велику частину часу, і в залежності від виду використовуваного бобу, боби на етапі B при кип'ятінні випускають багато білої піни. Я зазвичай пропускаю піну і викидаю її, так як займає занадто багато місця в горщику.

Чи слід викидати піну або зберігати її, і чому?


"Чи має вона поживну цінність" - це питання здоров'я / харчування, якого ми не хочемо, тому що для будь-якої речовини Х, що міститься в їжі, є люди, які скажуть вам, що Х "добре для вас".
rumtscho

@rumtscho я не думаю, що це означає, що ми повинні відмовитися від спроби знати що-небудь
c..

@c погодився, ми не повинні відмовлятися.
rumtscho

Відповіді:


10

Піна відбувається тому, що бобові багаті сапонінами (див довший відповідь тут). Вона не містить нічого більше і не менше, ніж вода, в якій ви кип'ятите боби, це просто трапляється, щоб захопити повітряні бульбашки через його фізичні властивості.

Немає специфічних кулінарних причин для або проти утримання піни. Якщо це так, ви можете видалити його, але нічого поганого не станеться, якщо ви збережете його. Це не так багато відходів у будь-якому випадку, оскільки великий обсяг піни містить дуже невелику кількість киплячого водного розчину на масу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.