Чи безпечно використовувати стерилізоване молоко з функцією таймера хлібопека?


3

Нещодавно я почав робити хліб з хлібопічкою, і мені було цікаво, чи можна тримати стерилізоване молоко в машині кілька годин до початку програми. Я використовую функцію таймера для приготування свіжого хліба вранці. Я знаю, що рекомендується не використовувати швидкопсувні інгредієнти, такі як молоко і яйця, при використанні функції таймера. Чи застосовується це також до стерилізованого молока?

Там, де я живу, середня температура приміщення влітку становить 28 градусів Цельсія, що, мабуть, не допомагає.

Оновлення : Я ще кілька пошуків і знайшов це:

При збільшенні і потім відбувається швидке зниження тепла бактерій   такі, як лактококи і лактобацили, можуть утворюватися. [...] Насправді молоко   псується, коли бактерії перетворюють лактозу в глюкозу і галактозу,   що призводить до виробництва молочної кислоти.

http://ehow.com/how-does_4572637_what-makes-milk-spoil.html

В основному це питання зводиться до:

  1. Чи є ці бактерії в стерилізованому молоці?
  2. Чи можуть ці бактерії бути введені з повітря або з хліба?
  3. Чи існують інші бактерії або токсини, які будуть розвиватися в стерилізованому молоці при кімнатній температурі протягом декількох годин?

Яка середня температура на вашій кухні вночі? Вона повинна бути нижчою за вказану середню температуру, яка, мабуть, є максимумом у середині дня.
Peter Taylor

1
НІ. Це не дуже гарна ідея. Ви залишаєте продукти, що швидко псуються, в небезпечній зоні протягом тривалого часу. Подивитися: cooking.stackexchange.com/questions/34670/…
SAJ14SAJ

Я ще кілька пошуків. Від ehow.com/how-does_4572637_what-makes-milk-spoil.html : "Коли відбувається збільшення, а потім швидке зниження тепла, можуть утворюватися такі бактерії, як лактококки і лактобацили. [...] Молоко фактично псується, коли бактерії перетворюють лактозу в глюкозу і галактозу, що призводить до виробництва молочної кислоти. " Чи є ці бактерії в стерилізованому молоці? Чи є інші бактерії, які будуть розвиватися в стерилізованому молоці при кімнатній температурі?
konrad

Відповіді:


3

Чи є ці бактерії в стерилізованому молоці?

Якщо щось стерильне, то за визначенням у нього немає живих бактерій. Це стосується лише тих випадків, коли молоко запечатується в оригінальному стерильному контейнері.

Чи можуть ці бактерії бути введені з повітря або з хліба   [борошно]?

Абсолютно. Є бактерії і дріжджі, що живуть у повітрі, борошні та на кожній поверхні вашої кухні (включаючи хлібопічки). Дикі дріжджі і бактерії в повітрі і борошні використовуються для приготування традиційного хліба з закваски.

Чи є інші бактерії або токсини, які будуть розвиватися в стерилізації   молоко при кімнатній температурі протягом декількох годин?

Я не впевнений, як це відрізняється від наведеного вище питання, так що: так.


Говорячи практично, якщо ви встановлюєте таймер менше ніж за 4 години, я вважаю, що ризик отримати якусь хворобу від цього досить низький. Процес випікання, швидше за все, вбиватиме бактерії, перш ніж вони матимуть можливість виробляти достатньо неприємних токсинів, щоб ви хворіли. Якщо ви заздалегідь заморозили молоко, ви можете навіть придбати трохи додаткового часу, оскільки молоко потрібно трохи прогрітися, перш ніж бактерії почнуть відтворювати в ньому. Я до цих пір не звик до цього, тому що існує певний ризик забруднення. Залишати молоко на прилавок просто не є гарною ідеєю, навіть якщо вона спочатку була стерильною.


1
Випадкові пропозиції (додайте до вашої відповіді, якщо хочете): 1) Якщо рецепт включає воду (а також молоко), то перемикання частини цієї води на лід (таку ж кількість, за вагою, і розкласти внизу молоко триматиме молоко набагато довше [не використовуйте занадто багато, або тісто буде занадто холодне, щоб піднятися]. 2) Порошкове (сухе) молоко, розміщене поверх борошна
derobert

Дякуємо за відповідь та відгук! Я почну використовувати сухе молоко для того, щоб бути безпечним. Я підозрюю, що використання стерилізованого молока є більш безпечним, ніж пастеризоване молоко через початковий недолік бактерій, але з відсутністю доказів про те, скільки часу ви можете зберігати стерилізоване молоко, краще бути в безпеці. Якщо в найближчі кілька днів ніхто не приведе великої статистики щодо розвитку бактерій у стерилізованому молоці проти пастеризованого молока, я прийму цю відповідь.
konrad
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.