Створення рецепту глазурованого фруктового пирога - який крохмаль використовувати?


3

Я складаю рецепт глазурованого фруктового пирога, охолодженого і не приготованого. Глазур буде виготовлятися з крохмалю, який буде кип'ятити водою і цукром, перелити ягоди в сковороду з желе-рулону і охолодити до м'якого набору. Потім їх помістять в скоринку крихти печива і покладуть назад в холодильник, щоб закінчити налаштування. Все досить просто.

Однак більшість рецептів, які я знайшов, закликають до кукурудзяного крохмалю. Куплені в магазині суміші глазурі, які я знайшов, включають крохмаль тапіоки (разом з лимонною кислотою, сіллю та деякими природними ароматизаторами / барвниками). У мене під рукою є крохмаль тапіоки та кукурудзяний крохмаль, а також картопляний крохмаль. Чи є користь у когось над іншими? Наприклад, я читав, що кукурудзяний крохмаль може надавати значного смаку кукурудзяного крохмалю. Також кукурудзяний крохмаль часто приводить до більш приємного вигляду при його встановленні. Мета тут - абсолютно прозорий зовнішній вигляд, так що ледве можна сказати, що було щось поза рамками фруктів. Будь-яка порада буде вдячна, дякую!


Чи є причина, що ви не хочете використовувати придбану в магазині суміш? Я впевнений, що це абсолютно прозоро і, можливо, простіше, ніж зробити свій власний.
Мієн

Чотири основні причини: 1) Мені подобається робити це самостійно і весь підхід DIY; 2) Я можу зробити це самостійно дешевше, ніж купувати пакетики глазурної суміші; 3) Я не вірю "харчовим барвникам та ароматам", коли вони не описую, що вони містять у списку інгредієнтів, і нарешті 4) глазур насправді з Канади, я нічого подібного в США не знайшов.
Метью

Гаразд :) Мені просто було цікаво. Удачі!
Мієн

Відповіді:


5

Використовуйте крохмаль тапіоки, або, якщо ви цього не можете знайти, інший бульбочковий крохмаль. Він більш восковий, ніж кукурудзяний крохмаль, тому краще підходить для глазурі. Це додасть вам блискучого, прозорого вигляду.

Кукурудзяний крохмаль - це борошнистий крохмаль, з високим вмістом амілопектину, і створює м’яку, пухнасту, дещо каламутну масу, не настільки глянсову або прозору, як воскові крохмалі. До речі, він не повинен мати несмачний смак, якщо готувати його наскрізь.

Я здогадуюсь, що більшість рецептів, що переслідують Інтернет, використовують кукурудзяний крохмаль, тому що він набагато частіше зустрічається на домашній кухні, і пекарі вважають результат достатньо хорошим для своїх цілей та / або не знали, що тапіока дасть їм кращий кінцевий продукт. Коли ви описуєте, що хочете справді гарної глазурі, займіться тапіокою.


Відмінно, дякую! Іншим варіантом була стрілка, але з того, що я бачив, все вказує на бульби на основі крохмалю, а не на кукурудзяний крохмаль, який є оптимальним для приємного зовнішнього вигляду коштовності. Ваша відповідь підкріплює це. Дуже дякую!
Метью
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.