Безпечно робити лікери з томатних лоз?


3

Я думав про всі мої улюблені томатні страви і цікаво, чи є спосіб наповнити більше томатного аромату моїм чилі, спагболом і кривавою мері. Я чув, що томатна лоза містить багато ароматичних сполук, які ми пов'язуємо зі смачним томатним смаком, але самі лози не є безпечними для їжі. Проте, багато неїстівних речей можуть бути використані в інфузіях, щоб носити аромат тільки з чогось, наприклад, як полин в абсенті. Моя мета полягає не в тому, щоб виявити наступний психоделічний. Але чи можна вливати томатні лози в горілку як добавку для соусів і напоїв?

Відповіді:


5

Це була б дійсно, дуже погана ідея. Алкалоїдні сполуки, які роблять нічні яйця токсичними, можуть бути токсичними навіть при низьких рівнях, і деякі з них є специфічно спирторозчинними. Це означає, що в той час, як chomping вниз на аркуші помідора не може завдати вам шкоди, токсини легко вилучені у алкоголі, таким чином you''d maximize ваш вплив до них роблячи лікер.

Крім того, більшість ароматичних сполук у листі та стеблах томата буде дуже гірким, тому навіть якщо це не було б небезпечно, це було б сумнівним кулінарним використанням.

Томатний томат з WikiPedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Tomato#Plant_toxicity

Джерело: http://www.anaturalway.com/NightShade%20Alkaloid%20Toxins.html


Я не бачу нічого в наведеному вами джерелі, що говорить, що в томатах є небезпечні токсини, як культивовані (це говорить, що соланін присутній у всіх помідорах, і в усіх частинах рослини, але, очевидно, помідори не отруйні). Люди просто припускали, що помідори були отруйні - здається, що ви робите те ж саме для лоз.
Cascabel

Я додав ще одне джерело і редагував, щоб уточнити. Токсини більш концентровані в незрілих плодах і зелених частинах рослини, а не в стиглих плодах (див. Друге джерело). Оскільки було зареєстровано один випадок токсичності з чаю, зробленого з листя, здається нерозумним вбирати їх у ще більш ефективний розчинник алкалоїдів, якщо розчинник призначений для споживання.
SourDoh

Я не думаю, що ОП говорить пити цей лікер - просто використовуючи його як ароматизатор. Вікіпедія (додаткове джерело) говорить, що "рівні томаті в листі і зелених фруктах, як правило, занадто малі, щоб бути небезпечними, якщо не буде спожито великої кількості ... Невеликі кількості томатної листя іноді використовуються для ароматизації без шкідливого ефекту ... Я уявляю собі, використовуючи невеликі кількості лікеру, отриманого з листя для ароматизації, так само буде безпечним.
Cascabel

4

Згідно з Гарольд Макгі пишучи у стовпці "Курйос Кук" у Нью-Йоркські часи, незважаючи на поширене переконання, що томатні лози отруйні, мало фактичних підтверджуючих доказів того, що вони насправді отруйні:

[T] тут недостатньо доказів токсичної токсичності в медичному та   ветеринарна література. Я знайшов лише один медичний випадок, бездокументований   посилання на дітей, які хворіли на чай з томатним листям, в a   1974 р. Книга про отруйних рослинах. На відміну від кількох анекдотичних   Звіти про отруєння худобою, контрольоване дослідження в Ізраїлі в 1996 році   не виявляли жодних шкідливих наслідків, коли худоба їла томатну лозу протягом 42 днів.

Це не означає, що вливання горілки з томатними лозами буде гарним смаком. На мій погляд, якщо ви хочете концентрований томатний аромат, використовуйте концентровані помідори (пасти, або висушені на сонці, наприклад). Здається, дуже ймовірно, що це буде набагато ефективніше, ніж намагатися створити томатний екстракт із зелених частин рослин.

Ви також можете взяти вказівник із страви "penne a la vodka", яка, хоча й у моді, показує, що деякі аромати легше переносяться в спирті, ніж у воді або жирі, і тому в рецепті є алкоголь (від вина, горілки або що завгодно) може допомогти посилити аромат.


1
Щоб бути справедливим, приємні ароматичні речовини, які пахнуть на томатних стеблах і листах, не є настільки сильними в томатах, і вони швидко йдуть з приготування їжі, тому аромат томатної пасти або в'ялених томатів не є абсолютно про аромат, про який говорить тут.
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.