консервація гострого перцю, не пошкоджуючи тепло


6

Як це можливо? Мій сад починає виробляти, але мені ще не вистачає для приготування гострого соусу. Простіше було б mske велику партію наприкінці сезону. Текстура не важлива, просто зберігає аромат і тепло, оскільки вона буде соусом і консервами. Я вирощую серрано, шотландську капелюшок, черешні, хабанеро та перець-привид.

Відповіді:


6

Тепло в перці (капсаїцин) досить стабільне. Будь-яка кількість варіантів консервування спрацює, доки ви не включите найгарячішу частину перцю - ребра та оболонки, що містять насіння.

Ви можете вибрати метод, виходячи зі своїх цілей та амбіцій:

Для вашого випадку використання (зберігання протягом декількох місяців до приготування гарячого соусу) заморожування може бути найкращим варіантом.

Дивитися також:


1
Я заморозив свій халапенос цілком, і він чудово працює.
Мінь

Зрізаю стебла перед заморожуванням. Після розморожування таким чином є менше безладу.
Wayfaring Stranger

Ідеально, саме це мені було потрібно. Я не був впевнений, пошкоджує процес заморожування капсаїцин чи ні. Вони замерзнуть цілими (за винятком обрізання стебел).
Метью

@Matthew Як правило, заморожування не пошкодить аромат. Проблема, як правило, текстура; на аромат найбільше впливає, якщо ви заморозили щось погано (потрапило на повітря) або зміна текстури змінить те, як ви сприймаєте аромат.
Каскабель

2

Я нанизав шахту і дав їм висохнути. Тепло та аромат здаються просто чудовими.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.