Силіконовий посуд та посуд


8

Чи впливає використання силікону замість металу, Pyrex або інших матеріалів на смак їжі?


2
Мені шкода, але питання щодо здоров’я поза темою. Я проголосував за закриття, але думаю, що для мене краще зняти частину здоров'я, щоб вона могла залишатися відкритою.
SAJ14SAJ

Звичайно, питання, пов'язані зі здоров’ям, як це, в першу чергу трохи нерозумні. Матеріали, які широко використовуються в посуді (наприклад, силікон, скло та метали) в США, регулюються FDA, тому це, як правило, не повинно турбуватися.
Каскабель

@ SAJ14SAJ Я про це не знав. Прошу пробачення. Я думав, що це питання безпеки харчових продуктів. Я припускаю, що обговорення посуду з антипригарним посудом також буде поза межами.
Майкл Хорвіц

Ми говоримо про проблему не нагрівання ПТФЕ вище близько 450 F, де він викидає гази безпосередньо отруйні пари, що є проблемою безпеки. Але аналогічних проблем із силіконом немає; будь-який ефект, який може існувати (я не вважаю, що це робити) є тонким і довготривалим, а значить, здоров'ям, а не питанням безпеки. Принаймні так я так і виглядаю.
SAJ14SAJ

1
@MichaelHorwitz Зазвичай питання на кшталт "чи є щось безпечне для X, але не для Y", це нормально - наприклад, зі склом проти металу ми можемо вказати на ризик руйнування від теплового удару. Це дебати про те, "чи є на 5% більший шанс появи якоїсь рідкісної хвороби, якщо ви їсте яєчню з титановою кулькою", якої ми хочемо уникати. Я думаю, було б справедливо відредагувати кут безпеки харчових продуктів у своєму запиті, хоча SAJ14SAJ, ймовірно, вже відповів на це.
Каскабель

Відповіді:


10

Силіконовий посуд надзвичайно нереагує, і, таким чином, не впливає безпосередньо на смак продуктів.

Як і більшість посуду, якщо вони будуть нарізані або подрібнені, а ґрунтові залишки, це може вплинути на смак або продуктивність, але це не властиво самому матеріалу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.