зберігання спиртних напоїв у салоні на зиму - втрата якості?


8

Під час відвідування моєї літньої дачі цього літа я запасався кількома "приємними" віскі, шотландцями та коньяками (пляшки по 50-70 доларів), але, швидше за все, не дороблю всі пляшки до того, як поїду за кілька тижнів. Я знаю, що вони навряд чи замерзнуть (не зовсім неможливо, ми вдарили б нижче 30, хоча 20-25 зустрічаються частіше; але, швидше за все, всередині або протягом досить тривалого періоду, щоб дійсно їх заморозити), але на їх якість вплине перебуваючи між зберігаються протягом зими? Ймовірно, кілька коротких періодів, які не перевищують нуля ночі, і, можливо, не виходять з однозначних цифр протягом дня, в гіршому випадку; зазвичай це буде менш важко, ніж це (південний штат Мен).

Відповіді:


5

Я не думаю, що цей температурний діапазон повинен бути проблемою для духів. Якщо в пляшках є значна кількість повітря, можливо, ви захочете перелити їх на більш дрібні, щоб зменшити окислення.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.