Чому моя курка все гумова?


7

Я (дуже) кухар-аматор, який тільки почав готувати курку. Я спробував приготувати курку, відваривши і обсмаживши її.

Я встиг приготувати його правильно, кип'ятивши. Курка м’яка і ніжна.

Але незалежно від того, що я намагаюся, я просто не можу приготувати його правильно, обсмажуючи.

Моя смажена курка все гумова. Я думав, що збільшу час для приготування їжі, щоб приготувати її більше зсередини. Але це спалило його зовні.

Чи означає, що гума знаходиться під вареним? Чи можна змусити цю гумову гніздо піти, обсмаживши її більше?

(В даний час я смажу курку. Чи обсмажуватиме її з меншою кількістю олії?

Відповіді:


6

Куряча курка, як правило, є ознакою того, що вона переварилася.

Смаження - це складний спосіб приготування курки, оскільки це дуже швидке і легко переварити курку.

Дещо з цього ви просто дізнаєтесь на досвіді, виходячи з типового розміру деталей, які ви смажите, та типу хлібопекарської випічки. Ви навчитеся розпізнавати за малюнком бульбашок і те, як виглядає панірування, коли воно робиться.

Тим часом, якщо у вас є якісний термометр для миттєвого зчитування, ви можете вийняти шматок і виміряти його температуру.

Біле м'ясо має становити близько 158 - 160 F, темне м'ясо - 165 - 170 F (залежно від ваших уподобань).


Я погоджуюсь, що смаження буде жорстким. Я думаю закип’ятити його, щоб правильно його приготувати, а потім обсмажую, щоб отримати трохи хрусткої форми. Чи працював би цей метод комбінування?
Kshitiz Sharma

2
Кип'ятіння - це насправді надзвичайно агресивний спосіб приготування їжі, оскільки питома теплота води дуже висока. Легко переохолодитися таким чином. Сучасні методи sous-vide ефективні, але не практичні для всіх. Браконьєрство - ще один метод, який може бути ефективним, оскільки спека набагато щадніша. Однак для хрусткого, але не перепеченого, є простіші речі. Я рекомендую обсмажування духовки сухим . Приблизно від 45 хв до 1 год (залежно від розміру курячих частин), приблизно від 350 (для білого м'яса) до 375 (для темного м'яса), шкіра вгору, може творити чудеса. Але хитрість - моніторинг.
SAJ14SAJ

3

Я мав таку ж проблему багато років тому, не з смаженням курки, а приготуванням каррі. Що б я не робив, моя курка вийшла б дуже гумовою і сухою. Трюком було використання правильного виду курячих шматочків, принаймні, це працювало для мене! Я використовував курячі грудки і над приготуванням його просто зробить дуже сухим. Тому я почав використовувати куряче стегно, і це ніколи мене не розчарувало. Моя курка все ще дуже волога і смачна зараз, коли я використовую куряче стегно.

Як пояснюється цим посиланням, куряче стегно має більше жиру та колагену, ніж куряча грудка, і тому їх температура та час приготування різні.

Сказавши це, ви все-таки повинні врахувати харчову цінність обох:

http://healthyeating.sfgate.com/nutrition-chicken-breasts-vs-thighs-1815.html

http://www.livestrong.com/article/418813-the-nutrition-of-chicken-breasts-vs-thighs/


Темна м'ясна курка піддається більш високій температурі та більш тривалий час варіння, ніж біле м'ясо, але навіть вона стане гумовою, якщо достатньо перевариться. Я погоджуюсь, що це кращий і смачніший кандидат для багатьох страв каррі та подібних страв.
SAJ14SAJ

1

Я розсолюю курку перед смаженням або смаженням, і це зберігає її так ніжно і смачно. За ніч бринінг дасть найкращі результати, але якщо ви поспішаєте, дві години прийнятні. У розчин для розсолу додаю сіль, цукор, перець горошком, лавровий лист, насіння коріандру і багато подрібненого свіжого часнику (бо я люблю часник). Переконайтесь, що вся курка (або надрізи) вкрита. Накрийте щільно.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.