Як приготувати сушений подрібнений часник?


2

У мене є контейнер з рубленого часнику, подібний до цього:

enter image description here

Моє питання полягає в тому, чи можу я фарш свіжого часнику, а потім дати йому висохнути на тарілці і додати його до контейнера? Чи існує особливий спосіб приготування цього з причин смаку або безпеки (форми, бактерії, тощо)?


1
Швидка відповідь: НІ. Я впевнений, що ті з набагато більше знань про безпеку харчових продуктів, ніж я буду разом, щоб пояснити, що це дуже погана ідея.
Carey Gregory

1
@CareyGregory Я вважаю, що ви думаєте про ризики збереження часнику у вологому стані, як у консервованому, або зануреному в маслі, де в якості низького вмісту кислотної їжі ризикує ботулізм (тим більше, що гвоздика знаходиться під землею, де спори, ймовірно). Я не можу знайти документацію щодо ризику сушать часник.
SAJ14SAJ

Відповіді:


3

Ви, напевно, не хочете просто висушувати його на тарілці, так як це може вилипати або зіпсувати до висихання.

Коли я перевірив Національний центр збереження домашніх продуктів Я не зміг знайти ніякої інформації про сушіння часнику. Я також не зміг знайти єдиного розширення університету, який містив інструкції щодо безпечних методів сушіння часнику.

Якщо ви Google домашній сушений часник , Ви знайдете безліч рецептів і методів, хоча порошення є більш поширеним, ніж подрібнення. Жоден з цих рецептів або методів не походить від найбільш авторитетних джерел, тому використовуйте їх на свій страх і ризик.


Ваша перша пропозиція - це те, що я мав на увазі. Просто залишивши його висушити на тарілці, здається, що це дуже погана ідея.
Carey Gregory

Напевно, тільки висушування його в осушувачі безпечно, як сушка що-небудь ще!
Cascabel

@Jefromi Напевно, так, але я не зміг знайти позитивну документацію щодо безпеки, особливо стосовно часнику.
SAJ14SAJ

2

Я вважаю, що часник, який залишився цілий і витримав з холодильника, тримається місяцями. Я тримаю мої в печиво олово, як тільки він сухий. Розквашуйте його, коли вам це потрібно, і використовуйте свіжо оброблений часник так само, як ви використовуєте сухий. Не намагайтеся самостійно висушити фарш. Немає ніякої користі для вас, і багато ризику.

Інструкції щодо збереження нафти часнику йдуть і далі про ботулізм, який може бути в будь-якому, що мав контакт з землею, і який ми не можемо виявити по запаху або зору, на відміну від цвілі або інших форм псування. Ризикуючи, що тільки так ви можете зробити все подрібнення відразу, а не як вам потрібно часник не здається гарною ідеєю.


Як довго він буде тримати в холодильнику? Мені подобається глечик з рубленого часнику, тому що його легко додати кілька ложок, наприклад, до банку для мариновання для зорової привабливості (подібно до насіння гірчиці). Я подрібнював, гранулював, рубав і використовував їх приблизно однаково. Свіжий часник часто занадто сильний (навіть після приготування), його не весело чистити, а пальці залишаються липкими.
Randy

триває менше часу в холодильнику.
Kate Gregory

@Randy Додайте кілька крапель води, коли ви переробляєте часник. Це усуває липкість на ножі та обробній дошці, а також на пальцях.
Carey Gregory
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.