Як зробити сорбет засніженою текстурою?


3

У мене є пластикова машина для морозива (два кварт).

Я поливаю, цукру та лимонного соку, охолоджую його, поки він просто не починає замерзати, а потім покласти його в чайник-морозиво протягом години.

У результаті вона виходить з льодових згустків, і якщо я покладу її в морозильну камеру, вона виходить важко.

Одного разу, я зробив це фактично вийти з "snowy" текстурою, та що може бути розміщена у морозильній без hardening це. Однак, я не пам'ятаю, що я зробив тоді спеціально.

Що я повинен зробити, щоб мій sorbet snowy?


Скільки води і цукру?
Peter Taylor

Відповіді:


3

Різноманітні фактори можуть змінити текстуру сорбету:

Кількість цукру або інших великих кількостей розчинених речовин (менше розчинених твердих речовин, твердіша текстура).

Швидкість заморожування (більш повільне заморожування, більші кристали).

Застосування будь-яких "стабілізаторів" (гуар / ксантанова камедь, желатин і т.д.). Вони заважають утворенню великих кристалів. Я вважаю, що я використовую стабілізатор ксантану та гуару, холодорозчинного желатину і глюкози, але я не пам'ятаю співвідношень, які я використовував.

Я почав використовувати рідкий азот, щоб заморозити моє морозиво і сорбе в моєму стандартному кухонному змішувачі. Як тільки я зробив це, я помітив, що текстура була набагато тонше, ймовірно, через стабілізатор і швидке заморожування.

Відповідне питання: Створення вершкового сорбету


Повільне заморожування з хорошим збиванням фактично робить менші кристали, і якщо ви швидко замерзнете без достатнього перемішування ви отримаєте великі кристали. Той факт, що рідкий азот википає і, по суті, змішує / розбиває морозиво в невеликих масштабах, є великою частиною причини того, що він робить таке дрібно текстуроване морозиво. Якщо ви замість того, щоб кинути ваші чаші сиропу / заварного крему в ванну рідкого азоту і намагалися відчайдушно перемішати його досить швидко, ви отримаєте багато великих кристалів, як це застигло шлях швидше, ніж ви могли б змішати його.
Cascabel

Правда. Агітація / збивання також є чинником. Я забув додати, що деякі рецепти також вимагають невеликої кількості (столової ложки) алкоголю як іншого антифризу, щоб допомогти з більш дрібними кристалами. Я не знаю, скільки реального впливу зробить ця невелика кількість на половину галону сорбету.
RudyB

Алкоголь, безумовно, працює, як я згадував у можливих дублікатах, які я посилав вище. Ви отримаєте помітне пом'якшення від 1-2 столових ложок чогось 80 доказів, і 4-8 столових ложок цілком достатньо, щоб змусити сорбет навіть не заморозитися.
Cascabel

Єфромі: Я завжди припускав, що ультралегкі температури працювали більше як зміна фаз у металах - ви закінчуєте посівом кристалів у декількох місцях, щоб вони не сформувалися з однаковою орієнтацією, таким чином, він легко розпадається. Я не знаю, скільки агітація дійсно робить. (але, зізнаюся, я так і не зробив цього).
Joe

@Joe Так, є, мабуть, деякі з цього теж, але, наприклад, шар, який майже миттєво замерзає назовні нормального виробника морозива, досить важкий. Моя здогадка була б ви закінчили б з льодом блок без змішування, і це може розпастися легше, ніж якщо б ви заморозили його в морозильній камері, але це все одно буде блок льоду.
Cascabel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.