Наскільки важлива свіжа мелена кава проти хорошої кавомолки?


8

З урахуванням вибору між використанням гарної кавомолки за кілька днів заздалегідь, або однією з тих вертушково-подрібнювальних машин безпосередньо перед заварюванням, яку б ви обрали?


Я не експерт, але це, мабуть, залежить від того, як ти його вариш.
user5561

Відповіді:


7

Це дійсно буде компромісом між дефектами смаку, але це також залежить від способу заварювання, і якщо це крапельне або еспресо.

Для нас, при крапельному стані, кала відстояла на смак гірше, ніж погано мелена кава. Ми завжди можемо сказати, кава була свіжомолотою чи ні, тому що характеристики та профіль смаку змінюються, чим довше вона перемелена. Наявність крепкої шліфувальної машини також вплине на аромат, з деякими підставами буде надмірно витягнутим та недоотриманим. На даний момент якість кави навіть не має значення.

Отже, це дійсно залежить від того, що ви хочете пожертвувати. Для мене? У цій ситуації я б, мабуть, просто випив чай.


Це буде крапельно, через дешеву крапельну шліфувальну машинку із золотою сіткою кошиком. Якби я встиг подумати перед тим, як упакувати для цієї поїздки, я б привіз власну шліфувальну машину та Chemex. Ну, мабуть, нам доведеться просто грубо це. #firstworldproblems.
Edward Falk

11

У обох є мінуси:

  • Кава, яку перемелюють більше ніж за кілька годин до заварювання, втрачає аромат, який, очевидно, є важливою частиною аромату.
  • Лезо шліфувальна машина не дає частинок рівномірного розміру; великі частинки будуть недостатньо витягуватись (втрачаючи аромат), а дрібні частинки надмірно екстрагують (вносячи гіркоту).

Моя дружина та друзі не повірили мені про потенціал надвидобутку меленої кави, тому ми зробили тестування сліпого смаку між землею кавових зерен із лопаткою та землею із задиркою. Я щоразу ідентифікував мелений каву. Це не порівняння у вас, але за відсутності фрези, я б зайнявся попередньою землею, для зручності.


4

Хоча компроміси для обох є, я б запропонував подрібнити безпосередньо перед заварюванням .

Ось чому:

Як тільки ви подрібнюєте кавові зерна, вони починають втрачати аромат і аромат. Це починає відбуватися, як тільки квасоля подрібнюється. На мою думку, це велика проблема, якщо ви хочете по-справжньому чудово скуштувати каву.

Незважаючи на те, що лезові шліфувальні машини, як правило, утворюють деякі нерівні частинки, які можуть спричинити нерівномірне видобуток (надмірне вилучення для більш дрібних частинок і витяг для більш великих частинок), для щоденної чашки кави це не є суттєвою проблемою. Хороші шліфувальні верстати ($ 50 і вище) не мають такої проблеми .

Повсякденний питувач кави, швидше за все, помітить менше свіжої кави на відміну від нерівномірного витягу.

Точильна дробарка - це найкращий спосіб, але для отримання хорошої шліфувальної машини потрібна справді хороша якість (дорога), і у цього типу шліфувальних машин є навіть недоліки.

У моєму кафе ми використовуємо промислові шліфувальні машини, які дуже відповідають. В домашніх умовах я використовую хорошу якісну шліфувальну верстат і, як правило, отримую хороші результати, особливо якщо я шліфую більш грубо (капаю каву, французький прес тощо). У мене справді виникають проблеми з непослідовним помелом при дрібному подрібненні еспресо. Я також вважаю, що якщо ви струшуєте шліфувальну машинку (майже як шейкер для мартіні), подрібнення змішуються краще під час процесу, і ви отримуєте більше консистенції. Це саме те, що я знайшов, і ви повинні бути дуже обережними, роблячи це.


0

З огляду на те, що у обох є плюси і мінуси, я б вибрав свіжу землю з лезом над старшою задиркою. Запах є свідченням того , як він буде на смак, і запах дуууже добре відразу після подрібнення.


Зазвичай кавові зерна подрібнюють для приготування завареної кави (гарячої або холодної). Якщо під час помелу у вас чудовий запах, ви просто втратили багато ароматичних сполук, які ви, мабуть, хочете для процесу заварювання?
TFD

@TFD Це насправді цікавий момент, але ти кажеш, що дробарки не дають свіжої основи, яка пахне так сильно?
Шон Тейлор

0

Я не думаю, що свіжомолота кава на смак краще, ніж попередньо мелена кава того ж віку? Особисто я не можу визначити різницю. Отже, з моєї точки зору, це зовсім не важливо.


Тільки тому, що ви не можете визначити різницю, це не означає, що її там немає. Так чи інакше, вимагати доказів - це не відповідь, це повторення питання в кращому випадку. Я вилучу цю частину, а решту залиш, тому інші люди, які її читають, знають, що така ситуація існує - не завжди вдається сказати різницю.
румчо

0

На моєму досвіді, здається, заваріть слабкіше, якщо подрібнити, якщо більше не використовувати в горщику. Я не прихильник слабкої кави, тому просто дотримуюся хорошої марки попереднього подрібнення.


Привіт. Ласкаво просимо у досвідчені поради! Ви кажете, що кава, яку ви перемолоте вдома, не настільки сильна, як кава, яку ви купуєте попередньо меленою?
Престон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.