Сталь нарізаного вівса: приготування їжі в молоці проти води


8

Більшість рецептів, які я бачив (включаючи Good Eats ), рекомендують варити овес у 4 склянках рідини на 1 склянку вівса. Елтон Браун рекомендує 3 склянки води протягом ~ 25 хв, а потім (1/2 склянки молока + 1/2 склянки кефіру) протягом ~ 10 хв.

Однак я хотів би повністю залишити воду (просто цікаво). Чи можу я просто заварити 1 склянку вівса в 4 склянках молока за ~ 40 хв? Або перші ~ 25 хвилин закипання у воді призначені для максимального поглинання води?

Крім того, якщо хтось раніше варив овес в основному на молоці, я також хотів би почути їхню думку.


2
Я б подумав, що це зробити майже неможливо, не спалюючи молоко. Однак, якщо ви якось все- таки впоралися, результати повинні бути абсолютно смачними.
Marti

1
ви можете спробувати подвійний котел - це зменшить шанс спалити молоко ...
dax

Овес недорогий, а молоко не страшне так ... чому б просто не спробувати його з половиною партії?
SAJ14SAJ

2
Я успішно робив це в кухонній плиті один раз ... Вдруге, коли я це зробив, рисоварка вибухнула, тому що в клапані застряг якийсь овес, який допомагає звільнити тиск. Але перший раз було справді смачно!
Яків Г

1
@Marti Основна проблема - це не горіння, а кипіння.
Каскабель

Відповіді:


7

Так, ви можете повністю замінити воду молоком. Головне, про що слід пам’ятати, - наскільки схильний до перекипання. Молоко охоче зробить це самостійно, і крохмальна вода теж буде, тому комбінацію потрібно готувати на дуже слабкому вогні, щоб уникнути величезного безладу. (Я думаю, саме тому оригінальний рецепт починається з води: менше часу з можливістю перекипання та стабільнішої температури, коли ви додаєте молоко.) Ви, ймовірно, захочете бути більш уважними щодо перемішування в перший раз; якщо нагрівання трохи вище, ніж ви розумієте, ви почнете накопичувати шар на дні каструлі.

Якщо ви хочете, щоб вони швидше готувались і мали менше потенціалів кипіння, щоб переживати, завжди можна попередньо замочити в молоці. Я робив це протягом ночі в холодильнику, чого було достатньо, щоб я на наступний ранок змайстрував (зізнається, трохи жувальний) овечий сталь, нарізаний в мікрохвильовій печі.


7

Так, це можливо. З мого досвіду дитинства, овес завжди готували в молоці, ніколи у воді. Я не можу сказати тобі, як це зробити, бо їх робили моя мама та бабусі.

Але, виходячи з поведінки інших зерен, приготованих на молоці, від цільних ядер до борошна, я не думаю, що вам потрібно робити якісь зміни в порівнянні з приготуванням води. Візьмемо для прикладу поленту - і співвідношення, і спосіб залишаються однаковими для приготування їжі у воді проти молока. Отриманий продукт більш кремовий і смачніший. Що стосується вівса, він також злегка слизький (але не неприємний), я не знаю, чи це станеться з водою.

Що стосується поглинання води, то деякі зерна добре справляються, якщо їх замочувати перед приготуванням, інші не потребують. Це не повинно змінюватися в сценарії молока та води.

У коментарях згадується спалення молока. Ніколи не бувало з мамою вівса, і я впевнений, що вона це зробила на плиті, а не на повільній плиті. Очевидно, ви хочете, щоб воно закипіло, а не кипіло. Я припускаю, що це так, як ви це робите і у воді, але якщо цього не зробите, змініть свій метод на молоці, інакше у вас буде катастрофа на руках. Суміш може знадобитися перемішувати, поки вона закипить, але, можливо, ви можете це зробити, не помішуючи, полента в молоці її не потребує, якщо ви не повернете пальник занадто високо.


2

Я не зовсім впевнений, яка ваша мета, але стандартний рецепт каші, яку я виріс, - 1 склянка вівса на 2 склянки молока, часто помішуючи, щоб не пригоріти. Готувати потрібно близько 5 - 10 хвилин, і це робиться, коли воно почне кипіти. Результат, як правило, вже досить густий, і він згущується, коли охолоджується.


2
Здається, що вівсяний нарізаний овес потребує набагато більше рідини та часу в процесі готування. Це різний розріз для звичайного вівса. Співвідношення 4: 1 для розрізу стали відповідати моєму особистому досвіду.
GdD

1

Ви завжди можете це зробити в критому посуді і поставити в духовку з низькою температурою. Ви можете почати низько, можливо, на 200 і підняти тепло, якщо воно не потрапить ніде за 40 хвилин.


1

Вживання молока замість води робить результат безумовно більш кремовим, хоча це може зайняти трохи більше часу (я запускаю пальник на низькому рівні, щоб молоко не закипіло). Як тільки молоко починає пінитися, я додаю сталевий нарізаний овес і періодично перемішую.

20 хвилин або близько цього достатньо, якщо вони вам подобаються жирніше, або довше, якщо вони вам подобаються м'якше.

Додаю в миску трохи молока і цукру. Так, цукор, це набагато менше, ніж попередньо введений овес, який є занадто солодким. Але ви, звичайно, можете бути творчими щодо того, що додаєте. Вони чудовий сніданок або в будь-який час :)


0

Моя мама завжди робила обвалений овес на молоці, оскільки мої батьки хотіли, щоб ми мали додаткове харчування, яке пропонує молоко. У дорослому віці я виявив сталевий овес, і з тих пір не повернувся до прокату. Перший і останній раз, коли я робив сталевий овес, я використовував воду як пакет, про який вимагали. Думаю, я дав це собакам. Немає порівняння з виготовленням його з молоком. Я вживаю таку ж кількість молока, як рецепт вимагає води (4 с молока на 1 с вівса), щіпки солі і варити близько 45 хвилин. Так, я часом випалював дно мого горщика, але це пояснюю труднощами з налаштуванням мого газового плита на закип. Також знайшов найкраще використовувати більший горщик. Сьогодні я зробив партію в горщику 2 ½ qt і не мав жодних проблем, коли вона перегоріла або закипіла. Під кінець часу приготування я додав жменьку золотистих родзинок. Вийшло чудово!


0

Я роблю вівсяний нарізаний овес з мигдальним молоком і щіпкою солі, готую протягом 20-30 хвилин на повільному вогні, помішуючи протягом усієї. Я також додав кілька фінікових фінікових фінікових фініків наприкінці часу приготування, які пом’якшують фініки та підсолоджують вівсяну кашу. Ще одна підсолоджуюча альтернатива - це дотик чистого кленового сиропу та банана, що розрізається. Все смачно. Якщо частина вашої вівсяної каші прилипає до дна каструлі, просто заповніть порожню каструлю водою, поставте її назад на плиту і доведіть до кипіння. Як тільки це охолоне, ваша каструля повинна легко митися.


0

Я роблю це постійно, і я думаю, що це waaaay краще, ніж вода

Хитрість полягає в тому, що ви повинні спостерігати за теплом, щоб перегоріти і не закипіти

Не пробував двоконтурного котла, але це здається гарною ідеєю

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.