Чим відрізняються свіжа квасоля від сушеної?


8

Нещодавно я натрапив на свіжий чорний боб на ринку місцевого фермера. Це був перший раз, коли я бачив чорну квасолю, яка не була ні консервованою, ні сушеною.

Я впевнений, що свіжа квасоля буде готуватись швидше і не потрібно її замочувати, але чи є якісь інші відмінності, про які я повинен знати? Як варять отримані боби порівняно з сушеними бобами? Чи будуть вони також смаком по-різному? Чи підходять деякі страви більше до свіжої квасолі, ніж до сушеної?

Що з іншими видами квасолі, оскільки свіжа квасоля та квасоля ліми також були на ринку?


Можна приготувати свіжу чорну квасолю, як згадується в рецепті, тут: ask.metafilter.com/100550/How-do-I-cook-fresh-black-beans
Sweet72

Відповіді:


4

Смак

Свіжа квасоля солодша на піднебіння. Вони також мають «свіжішу» якість для них. Найкращим прикладом цього є різниця між свіжою гороховою стравою та розбитим гороховим супом. Обидва можуть бути смачними, але свіжа страва з гороху може бути солодше і мати більш квіткову, ароматну якість.

Сушені боби можуть бути трохи більш зернистими, але це можна пом'якшити за допомогою способів приготування.

Приготування їжі

Оскільки свіжа квасоля більш ніжна, вона вариться набагато швидше, ніж сушена квасоля. Приблизно 20-30 хвилин проти 1-3 годин для сушених бобів.

Шкірка свіжої квасолі є ніжною і міцнішою, ніж сушена квасоля. Вони краще тримаються під час приготування таких типових проблем з квасолею, як лопнуті та розбиті шкури, набагато менше. Свіжа квасоля витримує раннє засолення, бурхливу киплячу воду та енергійне перемішування через силу шкіри.

Харчування

Я не зміг знайти багато досліджень на цю тему, крім того, скільки поживних речовин сушені боби зберігають, а не втрачають. Загальним є думка, що сушені боби зберігають значну частину своєї харчової цінності.

Значна частина водорозчинних поживних речовин квасолі може витікати під час замочування та варіння, але за умови, що ви також споживаєте ці рідини, легко скористатися перевагами.


4

Існує різниця в текстурі. Сушені боби, як правило, трохи зернистіші. Це ґрунтується на моєму досвіді приготування свіжої квасолі борлотті та порівнянні їх із сушеними. Шкіра на свіжих здавалася ніжною і вони краще зберігали форму. Однак це було дуже прямим і критичним порівнянням з обома квасолями поруч. Я думаю, що було б важче зробити ці висновки, якщо у вас немає квасолі, приготованої поруч.

Існує також харчова різниця; сушені вироби втрачають більшу частину своїх водорозчинних вітамінів. До них відносяться вітаміни групи В і комплекс С. Хоча жоден вітамін не містить великої кількості в бобах.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.