Чи можу я залишити окару, роблячи тофу?


7

Я недавно почав займатися тофу, і одне, що мене турбує, це те, скільки окара я закінчую викидати. Оскільки я не п'ю соєве молоко і просто перетворюю його на тофу негайно, в чому проблема просто залишити окара? Я припускаю, що тофу буде менш смачним, але це не зовсім сильно присмачене для початку. Чи це зіпсує процес згортання?


Чи можете ви відредагувати своє запитання, щоб також запитати "що я можу зробити з окараю, якщо я не можу залишити його в тофу"? Схоже, і вас це цікавить. (Або я думаю, ви можете запитати окремо.)
Каскабель

Відповіді:


12

У окара є кілька невиділених білків і цукру, але він також містить велику кількість клітковини. Ця клітковина запобіжить правильному згортанню білка. Якщо ви залишите в усьому окарі, ви отримаєте соєву кашу.

Я думаю, ти зможеш залишити частину окара і отримаєш тендітний, але ситний тофу. Проблема в цьому полягає в тому, що в більшості рецептів тофу квасоля не вариться досить довго, щоб окара була смачною. При всьому цьому цукрі він також спричинив би набагато більше метеоризму.

Не треба викидати окара. Існує багато рецептів, які використовують окару для її клітковини. Це досить прямо вперед, щоб використовувати його в хлібобулочних виробах. Тостування надає їй більш цікавого аромату.

Якщо ви хочете розглянути продукти, схожі на тофу, які використовують всю квасолю, ви можете дослідити темпер. Цілі боби ферментуються, тому ви отримуєте м'ясний продукт з усією поживністю цілої сої.


4
Для тих, хто не знає, окара - це м'якоть, що залишилася після витягання молока з протертої сої: en.wikipedia.org/wiki/Okara_%28food%29
Wayfaring Stranger

Виглядало, що темх - це велика робота, оскільки потрібно тривалий час утримувати вміст температури: \
Брендан Лонг,

1
@ Брендан - зброджений, тому я згоден, це виглядає складніше, ніж тофу, але не гірше, ніж йогурт. Це в моєму списку речей, які я хочу спробувати зробити.
Собачатіна

5

Якщо ви включите в сирну масу фактичну квасолю, вона буде їстівною, але насправді це не буде тофу.

(Відредаговано, щоб додати: Є кілька японських компаній, які виробляють продукт під назвою " Тофу з окараю ", але на основі мого читання цієї статті плюс допомоги незручного машинного перекладу, здається, використовується окара, оброблена ферментом в щоб зменшити кількість відходів. Мабуть, це не та річ, яку ви зможете повторити вдома, але варто зазначити, що ви не єдиний, хто займається цим питанням; споживання Okara та використання у кормах для тварин зменшується пропорційно рівню споживання самого тофу в Японії.)

Замість того, щоб викинути його, чому б не використати окара в інших стравах? Мені подобається змішувати їх з овочами та приправами (соєвий соус, мірин, сіль або західні приправи, якщо бажано) і смажити їх як «крокети», які я подаю з соусом з тонкацу або подібним. Я також час від часу робив гамбургер Okara .

Я також змішував їх з печерицями, цибулею, морквою, селерою та деякими смутними італійськими приправами, обсмажував їх, потім подав їх у томатному соусі. З мого досвіду, вони смакували перший день, але не трималися як залишки.

Окара також можна проварити з морквою, зеленими овочами, а може, і деякими хижікі разом з мірином, соєвим соусом і цукром і використовувати як гарнір.

Ви можете запікати окару при низькій температурі в духовці, щоб трохи її висушити, а потім використовувати в таких речах, як печиво. (Може сподобатися лише японській чуйності, але вони були популярні в Японії протягом декількох років).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.