Пошкодження від перегріву керамічної каструлі


6

Як ви можете визначити, якщо керамічна антипригарна каструля зазнала шкоди від перегріву?

Чи буде момент, коли сковороду вже не безпечно використовувати? Якщо так, як ви можете сказати, чи це так?


Ви впевнені, що він перегрівся? Керамічні каструлі є стійкими до жар, дійсно високих температур, вони не пошкоджуються при звичайному використанні, на відміну від тефлонових каструль. Але вони все одно втрачають свої антипригарні властивості та відчувають пошкодження, навіть не перегріваючись.
румчо

@rumtscho Я не впевнений, чи перешкоджена ця перегородка від перегріву. По суті, це я намагаюся з'ясувати. Мені кажуть, що каструлю залишали на найвищому вогні, і нічого не було, принаймні 20 хвилин. В ідеалі я хотів би побачити кілька фотографій пошкоджених каструль, щоб я міг порівняти візуально. Поки я виявив, що дуже важко знайти будь-які подібні зображення за допомогою пошуку в Інтернеті, так як здається, що всі різні комбінації ключових слів, які я намагався, в основному опинилися на різних сторінках виробників.
shuttle87

Якщо це дійсно керамічна, то каструлю безпечно використовувати хоча б. Можливості антипригарного пошкодження дещо постраждали, але кераміка може витримати температури, набагато вищі, ніж ви можете досягти на звичайній плиті, оскільки тепло все ще пропускається повітрям, навіть якщо в каструлі немає нічого.
Анпан

Відповіді:


1

Основна проблема, яку ви побачите з керамічними сковорідками, - це відкачування (мережа невеликих тріщин) шару емалі від термічного розширення та стиснення.

Це може знизити антипригарні властивості шару емалі і не дуже привабливо, але в іншому випадку каструля продовжує бути корисною.


1

Коли ви нагріваєте керамічну сковороду занадто швидко, на ній потрапляє ця тріщина на вигляд темно-коричнева пляма, яку ви іноді бачите, як листи печива потрапляють після багатьох застосувань. Я спробував використовувати киплячу воду та харчову соду - не вийшло. ЩО РОБИТИ: Працюйте важко, використовуючи товариша Бармера + грубу сторону губки. Губка не подряпала мою керамічну каструлю з соусом, і моя сковорода знову виглядає добре.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.