Як температура випічки впливає на стружку капусти?


8

Моїм ідеалом для чіпсів капусти було б, щоб капуста залишалася максимально зеленою, була хрусткою, але не мала смаку.

У рецептах чіпсів капусти в Інтернеті температура приготування страви різко коливається, від 220F до 420F.

Як ці різні температури випічки впливають на стружку капусти?

Відповіді:


6

З хрусткою капустою ви ідеально намагаєтесь зневоднювати замість випічки. Це рятує хлорфіл від деградації. Залежно від вашого зеленого / овочевого кольору хлорофіл починає руйнуватися між 100F-185F (40C-85C). Зараз 220F-240F (100C-120C) є настільки низьким, як у більшості побутових печей. Однак якщо ви зможете використовувати нижчу температуру, це дасть вам більш зелений результат та більш чистий аромат. Але для того, щоб знизити температуру, це займе більше часу. Використання дегідрататора було б ідеальним, працює при температурі близько 140 ° C (60 ° C). Подумайте про сухофрукти, зелень або навіть помідори, вони майже ніколи не запікаються, а швидше зневоднюються. Ви також виявите, що в комерційних кришталях капусти використовується дуже низька температура, і вони сприяють цьому, оскільки він зберігає поживні речовини недоторканими та зберігає хлорофіл.

Порада, якщо вам доведеться користуватися духовкою, продовжуйте перевіряти та вийміть їх, перш ніж вони повністю закрутиться. Коли вони охолонуть, залишкове тепло буде зневоднювати їх на дотик більше.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.