Чому стартер Закваски не є антисанітарним?


8

Упустити миску з борошном та водою погано в теплий куточок, в кращому випадку здається проблематичним.

Я готовий вірити, що існує якийсь процес, який продовжує обмежувати патогенні мікроорганізми, але читання навколо цього, здається, навіть не розглядається.


8
Закваска - не єдиний «зіпсований» продукт: дріжджі перетворюють молоко в сир, солодку воду з солоду на пиво, виноградний сік у вино, сою та воду в соєвий соус, а капусту - в квашену капусту.
Роберт

1
Примітка. Я запевняю вас, що ви не хочете їсти сиру закваску ніколи, ані навіть отримувати сліди в очах, у роті, вухах і т. Д. У мене виникли кілька припадків проблем зі шлунком та дві інфекції очей, щоб не допустити цієї помилки.
Wad Cheber виступає з Монікою

Відповіді:


13

Підказка в назві, закваска. За розширенням університету Вісконсина :

Правильно підготовлені закуски безпечні, оскільки вони стають кислими завдяки ферментаційній дії молочнокислих бактерій, присутніх у суміші. Ці бактерії та сформоване кисле середовище гальмують ріст інших бактерій, але дозволяють дріжджам, якщо їх додають, рости і допомагати квасам хлібних виробів.

Все-таки вони зазначають, що потрібно досягти хорошого результату. Були випадки безпеки харчових продуктів, пов'язані з домашніми закусками, і рекомендується використовувати закуски, які можна зберігати в холодильнику.

Будь ласка, дивіться пов'язану статтю для більш детальної інформації.


5
Крім того, організми, які перетворилися на живлення крохмалів і простих цукрів, при температурі в межах 70-90 ° F, не спрацьовують як хвороботворні організми. Оскільки в статті зазначено, що може трапитися зараження, я бачу, що це ще одна причина НІКОЛИ не ставити молоко в закуску. Молоко - це відвар тваринних білків і цукрів, який може легко переховувати хвороботворні мікроби, які можуть впливати на людину. Існують способи почати свій стартовий апарат
Didgeridrew

Для створення стартера це може бути також корисним: cooking.stackexchange.com/questions/29963/…
Anpan

1
Також ви збираєтеся випікати його часто в духовці 200 С +, що вб'є багато настилів
Девід Хейз

5
Але це не обов'язково знищує токсичні відходи бактерій / грибів, якщо їжа була зіпсована.
Анпан

5

Існує різниця між тим, щоб відпустити щось "погано" і бродити це. Ферментація - це навмисний процес, за допомогою якого певні (бажані) бактерії / грибки «їдять» їжу. "Відходи" цих мікробів можуть бути дуже цінними для людини, будь то тому, що вони додають смаку, поживних речовин, таких як вітаміни, або через інші властивості (наприклад, закваска хліба). Зазвичай це поєднання перерахованого. Якщо щось зіпсується, проте їжа забруднена небажаними або навіть небезпечними бактеріями.

Зокрема, закваска не відрізняється від хліба, квашеного лише дріжджами. Дріжджі - грибок. Єдина відмінність полягає в тому, що в заквасці також містяться молочнокислі бактерії (які також є у вашому кишечнику, повітрі та у більшості овочів. Це, мабуть, одна з найпоширеніших бактерій). Ці бактерії є причиною того, що закваска не зіпсується легко, до речі.

Тисячоліття бродіння було одним з найважливіших способів збереження їжі (наприклад, квашеної капусти) або випікання хліба (закваска, давньоєгипетські часи). Навіть салямі заквашують. У поєднанні з холодильником така їжа може прослужити ще довше . Квашена капуста не псується протягом 6 місяців легко.

Короткий короткий огляд: існує дуже багато мікробів, які дуже важливі і корисні для людини. Кисломолочна їжа настільки ж безпечна, як і будь-яка інша їжа, враховуючи, що вона була правильно зброджена. Що стосується закваски: вона підтримує дуже стійку культуру молочнокислих бактерій і дріжджів, ефективно зберігаючи тісто до тих пір, поки вони не вмирають (і навіть тоді молочна кислота значно сповільнює ріст патогенів).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.