Свіжі помідори для домашньої піци, чи варто того?


8

Я вважав, що свіжі помідори стануть найкращим вибором для приготування смачного соусу для піци, тому я придбав 8 кг свіжих помідорів Роми, коли знайшов гарну цінову можливість зробити банки. Я вже спробував кілька місяців тому, і це було катастрофою, але занадто водянистим, але цього разу я планував або злити помідори, або видалити насіння та гель / м’якоть перед їх приготуванням.

Однак зараз я починаю цікавитись, чи варто витрачати свій час ще раз. Справді, читаючи більше в Інтернеті, здається, що консервовані помідори набагато більше підходять для смачного соусу для піци, ніж свіжі помідори. Додайте до цього, що я не впевнений, наскільки дозріли і повинні бути помідори, і що в будь-якому випадку я не збираюся тримати вогонь під сковородою протягом 5 годин і більше, і серйозно з'являється наступне питання: чи це дійсно варто мого часу?

Майте на увазі, що ми говоримо про домашні піци, я сам не маю піч на дровах, моя досягає лише 250 ° C, тому аргументи щодо професійних пікс, запечених за 2 хвилини, можуть не застосовуватися.


1
Якби вони були свіжими помідорами рома із середньостатистичного американського продуктового магазину, вони все одно можуть бути не такими смачними.
Каскабель

1
Ну, це були "свіжі" помідори рома із середньоєвропейського супермаркету, а ми у жовтні, тому, напевно, ваш коментар стосується.
Skippy le Grand Gourou

Ваші "свіжі" помідори, ймовірно, були зібрані недозрілими, а потім змушені дозрівати етиленовим газом, що призводить до того, що вони червоніють, але аромат не розвивається. Консервовані помідори хорошої якості насправді були б зібрані стиглими, а потім консервованими. Цілком ймовірно, що хороші консервовані помідори "свіжіші", ніж свіжі помідори, які ви використовували.
SourDoh

Відповіді:


10

Ні, турбуватися не варто. Дістаньте кілька баночок подрібнених помідорів і повільно тушкуйте їх з цілими зубчиками часнику і трохи нарізаної цибулі кілька годин, поки він не загусне (але не як паста). Сезон, і ти добре їдеш.


Можна навіть придбати проціджені помідори, які швидко готуються, не приносячи шкоди великому смаку. Принаймні в моєму досвіді.
Анпан

Я не думаю, що я ніколи не дозволять газам спалювати протягом багатьох років, крім, можливо, для дуже специфічних страв. Я б скоріше скористався таким фокусом для оптимізації процесу. Якщо говорити, я прийму ваше твердження, що "не варто турбуватися", з яким, здається, люди схильні погоджуватися.
Skippy le Grand Gourou

@SkippyleGrandGourou трюк, з яким ви пов’язані, все ще включає тривалий час приготування.
SourDoh

2

Мені подобається використовувати свіжі помідори, і я просто ставлю їх у духовку (з базиліком і чебрецем, і змішую їх з часником), щоб трохи підсохнути, роблячи тісто. Я ніколи не пробував його з консервованими помідорами, тому не впевнений, чи є різниця у смаку, але ви точно можете змусити його працювати. Як плюс, після того як ви їх змішали / процідили, ви можете зробити суп на основі томатів із залишками!


Приємна пропозиція, я обов'язково спробую це, коли повернеться сезон томатів, але з меншими кількостями.
Skippy le Grand Gourou

2

Варто турбуватися! :)

Свіжі помідори є фактором WOW в моїх домашніх піцах, я також зберігаю їх на зиму і заробляю величезні кількості влітку. Експериментуйте з приправами і переконайтеся, що ви добре зменшите соус, щоб уникнути водянистих піц.

Важливо також придбати хороші свіжі помідори, на ринку є багато м'яких, і в такому випадку консерви можуть мати більше сенсу.

Якщо ви їдете з консервами, їдьте з італійським Сан-Марцано з етикеткою DOP.

ОНОВЛЕННЯ:

Існують також відмінності між брендами DOP San Marzano DOP. Я щойно виявив такий дивовижний, що навіть свіжі повинні бути справді хорошими, щоб їх перемогти. На жаль, через правила Stack я не можу розміщувати бренд.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.