Чому мій Чудо-горщик зараз випікається нерівномірно?


7

Я вже півтора року використовую « Чудо-горщик» , в основному роблячи торти та хліб зрідка.

Останнім часом мої коржі почали випікати нерівномірно, одна половина горщика закінчила випічку до другої половини. Зазвичай я повертаю горщик на 180 градусів, коли це трохи більше половини, щоб рівномірно запікати. Це не було проблемою, коли я вперше його використовував.

Хто-небудь із досвідченими каструлями чудо знає, чому це може початися, і що можна зробити, щоб це виправити?

Я нещодавно змінив плиту, і, можливо, я не отримую правильну висоту полум'я або позиціонування (хоча це досить по центру).

Він уже використовувався, коли я дістав його, тому, можливо, металевий диск зношений і більше не розподіляє тепло рівномірно. (Це навіть трапляється)?

Фотографії вгорі та внизу мого диска ви можете побачити тут. Я не впевнений, що корозія чи іржа - це правильний спосіб її описати, але ви можете бачити, що на диску є щось таке, і це виглядає трохи нерівномірно. Здається, все не так, як це відрізняється від малюнка у Вікіпедії.

pic_top pic_bottom


Це такий простий предмет, що важко подумати, що з ним може бути не так, що не було б очевидним. Ви перевірили свою плиту?
Satanicpuppy

@Satanicpuppy: Я перевірив піч і полум'я мало і рівне, можливо, вся піч трохи піднята в одну сторону, я ще раз перевірю. Я також додав фотографії свого металевого диска
Menachem

Чи можете ви попросити у друга позичити їхню плиту і щось там приготувати? Просто щоб побачити, чи це справді ваш горщик? Як і Satanicpuppy, я вважаю, що сам горщик занадто простий, щоб мати проблему, яка не є очевидною (як відсутній шматок).
Jolenealaska

Відповіді:


4

Ваше полум'я може виглядати рівним, але перевірте компонент дифузора тепла у вашому дивовижному котлі на фотографії - ви бачите сажу? Це чітке вказівка [PDF-документ від Асоціації виробників побутової техніки], що полум'я не горить чисто ... сажа виготовлена ​​з вуглецевих побічних продуктів, які повинні були споживати чисте полум'я, яке складається з палива (кулінарний газ ) і повітря. Завдання пальника полягає в поєднанні обох для отримання чистого полум'я. Така велика кількість сажі означає, що вона не горить ефективно, що призводить до нерівномірного тепла.

Це також може призвести до отримання оксиду вуглецю, що не дуже добре.

Вам потрібно буде очистити та відкалібрувати пальник, щоб він створив чисте, чисто-синє-біле полум'я, яке горять чисто на дні вазонів, або замінити його, якщо це не допоможе. Це повинен робити лише той, хто знає з ремонту газових приладів.


ця сажа була створена іншою плитою. Також я повинен би перевірити, чи збігається нерівномірність приготування з позначкою
Менахем

2

При ретельному огляді мого плита, я думаю, що я, можливо, знайшов джерело проблеми. Пальник був поза центром. Я переставив це, і проблема вийшла майже повністю. Мені просто доведеться пограбувати з нею трохи довше, поки я не зроблю його точно в центрі.

Ось зображення пальника:
центральний пальник

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.