Чим випікання хліба в керамічній сковороді відрізняється від використання металевого?


3

Я тільки вперше використав свої керамічні сковороди. Верхня скоринка була такою, якою була раніше, коли я запікав цими дешевими металевими каструлями з неприклеєною поверхнею, якої я хочу уникнути зараз, щоб уникнути токсичності. Однак сторони і дно хліба були дуже світлого кольору, і сам хліб був трохи помащений у напрямку до центру.

Будь-які поради, як отримати рівномірно приготований буханець? Змінити темп вгору або вниз? Подовжуйте час випічки? Дякуємо за будь-яку допомогу, яку Ви можете запропонувати!


Чи зовні стінка каструлі темна, щоб поглинати більше тепла?
Optionparty

Чи можете ви надати зображення або посилання на опис цих каструль?
SAJ14SAJ

Відповіді:


3

Різниця полягає в електропровідності матеріалів, оскільки скло менш електропровідне, ніж метал.

Якщо центр не виконано ... просто додайте більше часу. Стурбований тим, що верхнє забарвлення занадто сильне. Покрийте фольгою додаткову кількість часу. АБО варіть на трохи нижчій температурі довший час.

ТАКОЖ ... перевірте температуру вашої духовки. Тільки те, що ви встановили циферблат у 350˚F, не означає, що це точно! Купіть невеликий духовий термометр і перевірте температуру. Якщо вона вимкнена, перегляньте інструкцію з експлуатації вашої духовки, щоб побачити, чи можна відкалібрувати духовку. Якщо ні ... дозвольте різницю температур, повернувши (або вниз) духовку, щоб отримати відповідну температуру! (Це набагато дешевше, ніж дзвінок по службі.)


Дякуємо за пропозицію щодо покриття верху фольгою. Я думав, що треба довше пекти хлібці, але не хотів, щоб їх верхівки горіли. Оскільки нагрівальний елемент у духовці знаходиться лише зверху, мені також цікаво, чи слід використовувати конвекційну функцію духовки, якщо це матиме значення.
Дейл

0

Ця керамічна сковорода світлого кольору, а не прозора.

Це означає, що воно відбиває більше тепла, ніж може традиційна сковорода, і, ймовірно, також непрозоре для інфрачервоного зв'язку, а це означає, що воно не збирається сприяти коричневому кольору, як прозора скляна каструля. (Більшість скляних виробів для випічки насправді вимагає зниження температури, через те, що інфрачервона передача їжі, де вона безпосередньо нагрівається ...)

Загалом, це дуже поганий вибір хлібобулочних виробів або будь-якого іншого, де утворення скоринки є критичним; Я б використовував його лише для типу запіканки, яка просто нагрівається. Він розроблений більше для зовнішнього вигляду, ніж для продуктивності.

Якщо ви хочете використовувати його для приготування хліба, мабуть, вам доведеться збільшити температуру духовки приблизно на 25 F, і уважно стежте за тим, як буде зроблено хліб (зазвичай, внутрішня температура 200 F говорить про це ви, але перевірте свій індивідуальний рецепт). Якщо кірка почне набувати коричневого кольору, як рекомендував EatSmart, накрийте її алюмінієвою фольгою.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.