Найкращий офісний розчин кави [закрито]


8

Яке найкраще кавове рішення для невеликого офісу (близько 10 осіб)? Ми шукаємо щось таке:

  1. Смачно
  2. Швидкий
  3. Легко

У нас досить дискримінаційний смак, хоча це не повинно бути бариста. Будемо дуже вдячні за будь-які рекомендації щодо того, що може бути хорошим поєднанням машини, майданчика, процесу тощо.


Це залежить від вашого бюджету. Машини з одноразовою посудиною мають відносно низьку вартість заздалегідь, але ~ 50 ¢ за порцію може дорожче. Раніше я працював у невеликій компанії, яка виникла за 1-мільйонний долар + суперавтомат Gaggia: такий же швидкий, як машина з одноразовою чашкою, але він мав чудове еспресо, у нас був варіант пінити молоко, ми могли вибрати боби, і це скоротило ціну на порцію хоча б наполовину.
ESultanik

Відповіді:


13

Кевриг або інша кавоварка з однією чашкою може стати хорошою ідеєю, кожен може мати своїх улюблених. Кава не дивовижна, але на диво пристойна.


1
У нас це є в моєму кабінеті, і це приємно. Купувати чашки оптом у США коштує близько 40-50см кожна, я думаю
Майкл Харен

Я погодився б, це найкраще для одноразових порцій і дозволяє людям мати вибір, якщо ви придбаєте кілька ароматів «стручків» для машини.
Дженн

Я люблю Кеуріг у нас. Я складаю половину кави, половину гарячого шоколаду. Безкоштовна мока!
justkt

+1 від мене, одиночне обслуговування - це шлях. Ця публікація нагадала мені про мою останню роботу, де у нас була машина Flavia (така ж концепція, як і Keurig), на їхньому сайті ви можете вибрати модель за "кількістю людей в офісі".
stephennmcdonald

Я був в офісах і з Кеурігом, і з їх конкурентом Флавією, і дуже насолоджувався обома!
Діна

6

Я відчуваю смак цих одиничних стаканчиків для пивоваріння, що проходять через тиждень навколо них. Вони починають смачно добре, для початку, але поступово вони все менше і менше люблять каву. Вище хтось згадав про гібридне рішення для преси / термоса, яке добре і добре, але, незважаючи на заклик до протилежного, мені це здається клопотом.

На моєму досвіді я користувався двома різними термальними графами моделей кавоварок Cuisinart (де він вариться безпосередньо в термічному графині). Вони мають 10 та 12 скляних моделей, обидві є програмованими. Обидва будуть тримати каву гарячою близько 5 годин, не миючи очей, а теплу частину дня.

Щодо якості пивоваріння, обидві моделі Cuisinart нагрівають воду до 200F градусів і мають радіальні водяні головки. Переконайтеся, що купуєте свіжу смажену квасолю, а не ті, які сидять на складах назавжди, і ви не хочете озирнутися. Для того, щоб заварити повноцінні горщики, потрібно було не менше п’яти хвилин. Самі кавоварки відносно вигідні за свої характеристики, хоча ви платите за термічний графин. (Звичайно, ви можете заощадити гроші та придбати окремий графин, але тоді це додатковий, можливо, безладний крок, який дозволяє каві охолонути під час передачі.)


Heres посилання з кавою обжаркой сайту продажів пояснюючи свої ідеальні пивоварні умови sweetmarias.com/brewinstr/grind.brew.php
MFG

1
Термальні кафефери чудові - і багато (більшість?) Марок продаватимуть їх як пряму заміну для існуючих скляних. Одна хитрість полягає в тому, що ви не можете побачити, скільки кави в сталевому графині, і це може призвести до переповнення, коли хтось робить каструлю з кавою, не перевіряючи, що попередній горщик спочатку був порожній ...
Eclipse

@Ecl Я винен у тому, що у мене трапився той нещасний випадок; Я наповнював водойму глеком з водою, не спорожняючи графин. Очистити їх за допомогою губки теж складно, але регулярне чищення машини допомагає саме.
mfg

5

Найбільшим поліпшенням порівняно з будь-яким стилем кави, який був попередньо зібраний, було б придбати хороші боби і подрібнити їх самі. Так мало людей, ви також повинні дивитися на способи зарахування порівняно невеликих сум одночасно.

Якби це я, я отримав би чайник, гідну шліфувальну машину, пару термосів і пару фільтрів для конусних фільтрів, які будуть сидіти поверх термосів. Мені не здається занадто багато роботи кип'ятити воду, подрібнювати каву, скидати її у фільтр, а потім заливати воду в термос.

Я не знаю, хто ще робить власників конусних фільтрів, окрім Melitta , і коли я хотів придбати лише деякі тримачі, мені довелося зателефонувати їм, але це було можливо.


3

На роботі ми придбали декілька автоматичних виробників еспресо. Персонал та відвідувачі здаються дуже задоволеними результатами. Машина перемелює кавові зерна для кожної порції, і хтось із працівників буде розпарювати її молоком. Машини мають циферблат, який дозволяє тягнути від 1 до 8 унцій на порцію, і вони мають три рівні міцності для кількості кави, що використовується у кожній порції. Машина повністю замінила крапельні машини.

У нас є кілька машин, по одній на поверсі, і вони мирилися з порушеннями протягом декількох років. Їх передня панель проведе вас через будь-яке обслуговування (фільтри, вода, декальцифікація тощо). Оскільки машина використовує боби, ми просто замовляємо їх в Інтернеті.

Ми вважали звичайні машини для еспресо занадто брудними для робочого середовища.


2

Мій офіс використовує Кава громади для запасів кави та чаю. Я не впевнений у сферах, які вони обслуговують, але на їхньому веб-сайті має бути детальніше. Цей вид послуг чудово підходить для бізнесу, який не хоче витрачати багато часу на обслуговування своїх запасів кави та обладнання.

У нас в офісі є декілька індивідуальних "кавомолок", деякі з яких більш вигадливі, ніж інші. Найприємніші з них просто беруть невеликий відфільтрований стручок кави, і все, що вам потрібно зробити, - це поставити чашку під машинку і почекати 45 секунд. Прибирання - це дуже просто, оскільки все, що вам потрібно зробити, - це викинути використаний стручок.

У них є кілька ароматів, але я зазвичай просто дотримуюся "суміші для сніданку" і п'ю його чорним кольором. Аромат кави не поганий, але, ймовірно, не такий хороший, як ви відчували б із пристроїв вищого класу .


2

Peets робить офісну каву, якщо у вас є гроші, щоб спалити. Їх суміш майора Дікасона дивовижна при свіжому обсмаженні та подрібненні.

Ви не можете перемогти свіжоспечену і мелену каву, але час є фактором в офісі. Якщо ви хочете отримати попередньо мелену каву супермаркету, кафе Bustelo дивовижно. Не забудьте закінчити цеглу протягом декількох днів після її відкриття. Chock-full-o-Nuts також досить непогано, і добре тримається.


1
+1 для Chock-full-o-nuts: якби це питання щодо оформлення офісу, вони виграли б руки (особливо їх старші банки)
mfg

Я хотів би додати, що домашні тварини з супермаркету можуть мати кілька місяців, і це зовсім не так, як поштові замовлення Пеєти свіжоспеченими за кілька днів до того, як користуватися ним. Нещодавно ми отримали кілька супермаркетівських улюбленців і ... ну, це було невтішно.
Обмін

1

Немає рекомендацій щодо машин (у нас є типова установка Aramark на роботі), але останнім часом ми додаємо в основу корицю або гарбузову пряність.

Отримана кава вражає.


1

Ви можете придбати власну мелену каву за бажанням і скористатися чашкою Smartcafe - це кафетерія, вбудована в чашку, тому не потрібно чистити і чашку, і кафе. alt текст


1

Нещодавно мій офіс пройшов процес нового виробника, оскільки наш старий Арамарк був трохи застарілим і не робив цього скорочення. Ми отримали кілька пропозицій з офісних служб кави та отримали кілька котирувань на пивоварі для одиночних та мультиварок. Вони були справді чудовим ресурсом з великою кількістю відгуків клієнтів про виробників. Ми закінчилися з однією чашкою пивоварі Keurig, як згаданий mfg. Я від них ще не хворий, тому сподіваюся, я не починаю!


1

Найбільш важливою деталлю є те, що все, що ви вибираєте, повинно бути простим в чищенні, оскільки хороша кава виходить тільки з чистого обладнання.

З цієї причини я використовую французький прес Bodum, який в кінці дня легко розбирати і набивати в посудомийній машині. Ви можете тримати пару навколо себе, і кожен може приготувати каву, коли заманеться. Це не так швидко, як у i-want-a-a-cup-of-coffee - негайно, але роботи мало. Просто пам’ятайте, що попередньо нагріти прес, щоб кава варилася при потрібній температурі.


1

JavaFlow , компанія з Нового Орлеана (відома чудовою кавою), виготовляє дозатор для охолодження води, який використовує концентрат кави холодного приготування для дозування крижаної або гарячої кави (або холодної / гарячої води) одним натисканням кнопки. Я працюю в офісі всього з 6 чоловік, і я намагався переконати начальника отримати один із них, але я майже єдиний чоловік, який цілий день п'є каву, тому ніяких кісток.

Я дуже рекомендую JavaFlow, і я рекомендую Cool Brew для концентрату кави. Кава холодної заварки набагато краща, оскільки в ній немає жодної суворої гіркої кислоти, яку гаряча заварка кави звільняє від подрібнення.


0

Як вважає Місте, кавоварка з однією чашкою чудово підходить для офісів. У мене вдома є кавоварка Bosch Tassimo з одноразовою подачею і люблю її на шматки . Він має вбудовані фільтри для води, вказує, коли його слід зняти з накипу (рідко для мене), і це дуже просто в експлуатації.

Інша річ, я думаю, що Tassimo має найкращий вибір кави. Вони є єдиним рішенням з одноразовою чашкою, яке постачає марки Starbucks та Gevalia . Дійсно новаторська особливість, яка відрізняє це від інших кавоварок, полягає в тому, що T-диски мають штрих-код, щоб вказати кавовій машині, скільки води використовувати для досягнення ідеальної чашки. Він навіть робить лате і капучино, використовуючи маленькі T-диски з молоком.

Я думаю, що ви заплатите за це рішення більше, ніж за Кеуріг, але я думаю, що воно того варте. Кеуріг в моєму кабінеті - це просто німа машина, яка випиває "малу", "середню" або "велику" кількість води незалежно від того, що ви в неї кладете. Я не вірю, що існує жодна людина, яка могла б розпарювати і пінувати молоко. Таким чином, найпоширеніша, яку ви можете отримати, - це ароматизована кава з капучіно .

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.