Як називається чорно-коричневий соус для прикрас, який використовується у французькій кулінарії?


2

Коли я з моїм хлопцем кілька місяців тому відвідали Францію, я помітив, що багато пікантних страв просочується зверху якимось соусом чорно-коричневого кольору (див. Малюнок, який я взяв, це звичайне різотто). Соус на смак був досить солодким і не солоним.

Моя найкраща аматорська здогадка - це якийсь солодкий солодкий бальзамічний оцет, але він не має смаку кислого. Може, оцет випарувався при зменшенні?

звичайне різотто

Відповіді:


6

Це, швидше за все, крема ді бальзаміко, досить популярна приправа, навіть часто використовується лише в декоративних цілях. Її можна використовувати як з пікантними стравами, так і з солодкими стравами, як, наприклад, з морозивом або молоком.

Традиційно крема ді бальзаміко виготовляється шляхом зменшення виноградного соку та необов'язково вина до того моменту, коли цукор у виноградному соку починає карамелізуватися, а потім знезаражувати відновлення бальзамічним оцтом. Продукти для зручності часто пересипають харчовими барвниками та загусниками.


2

Це, швидше за все, якесь скорочення. Насправді це може бути вино, бальзамік або будь-яка інша темна рідина. Більшість кислоти готується в процесі відновлення, а те, що залишилося, здебільшого витісняється всім залишковим цукром.-1

Те, що ви скуштували, це, швидше за все, соус "Демі-Глейс" . це дуже смачно, а також дуже дорого і важко зробити. Традиційно для цього потрібні запаси з яловичини або телятини разом з такою кількістю інших інгредієнтів і делікатесів і 12 годин вашого часу. Я радий, що ви мали змогу скуштувати його.


-2

Якщо він смак фруктовий, це може бути куліс.


Я ніколи не бачив куліс так темний, вони зберігають колір самого овоча.
румчо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.