Чи є якісь вказівки щодо перетворення рецептів приготування їжі з звичайних печей у конвекцію?


8

Я шукав купити духовку для конвекції і хотів дізнатися, чи є якісь загальні відмінності в способах випічки між ними.


Конверсії в сторону, ви (що слід читати: всі!) Повинні придбати духовий термометр. Різниця в домашніх печах шокує.
Гері

Відповіді:


13

Примусовий рух (конвекція) гарячого повітря вентиляторами - це те, що покращує приготування їжі в конвекційній печі. Прекрасна частина полягає в тому, що вона дозволяє готувати на будь-якій або КОЖНІЙ єдиній стелажі у вашій духовці. Ось такі зміни, які вам потрібно буде внести:

Для хлібобулочних виробів типово знижуєш температуру (10 ° C) на 25 ° F. Якщо в рецепті сказано, що випікати при температурі 350 ° F, то ви печете при 325 ° F в конвекційній печі. Це найважливіше в хлібобулочних виробах, щоб інтер'єр мав можливість готуватись до того, як зовнішній вигляд буде перепечений або спалений.

Також потрібно скоротити час випікання на 10-15 ТОЧНО. Щоб було легше визначити час перевірки, я зазвичай пропоную перевірити предмет приблизно на 5-10 хвилин раніше, ніж коротший час, зазначений у рецепті. Якщо в рецепті сказано, випікайте 25-30 хвилин, то перевіряйте це приблизно 20 хвилин. Може знадобитися трохи більше часу, але ви будете досить близькі.

Під час обсмажування м'яса та овочів ви можете скористатися вищевказаним способом АБО ви можете залишити його при звичайній температурі, а потім готувати на 25-30 ПЕРЦІЙНО менше часу.

У разі використання способу №1 для м'яса ви отримаєте меншу усадку і менше шансів можливо його висушування.

У разі використання способу №2 для м'яса воно буде готуватися швидше і краще зарум’яниться, а отже, трохи більше аромату.

Третій варіант скористатися обома методами - це готувати його при зниженій температурі протягом більшої частини часу, але потім підняти його на 25-50 ° F протягом останніх 20-30 хвилин варіння, щоб поліпшити обсмажування.


2
Я був здивований, що моя морська птиця була готова за 30 хвилин до часу, запропонованого рецептом. Тепер я знаю, що мій термометр для м’яса працює нормально!
gawi

5

Через покращений тепловіддача, як правило, потрібно зменшити час і температуру при переході від звичайних до конвекційних печей.

Деякі конвекційні печі виконають перетворення для вас - ви вводите час та темп для рецепту, і він налаштує його на час та темп для приготування конвекції.


Якась конкретна кількість часу / температури в будь-якому напрямку, якщо піч не зробить це за вас?
AttilaNYC

Вашим найкращим посібником буде посібник для конвекційної печі, тому що я не маю уявлення, чи є інші фактори.
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.