Зберігання після повільного приготування


8

Я люблю свою повільну плиту, але охолодження їжі, здається, вічно. Зазвичай я просто висуваю черепку в духовку (без тепла) і зберігаю до наступного ранку. Таким чином, ми говоримо з 9:00 (я вечеряю пізно) до 8 або 9 ранку наступного дня; дехто йде в холодильник; деякі у морозилку.

Це безпечно чи є кращий спосіб, не одразу ставити його в холодильник і не піддавати мої вже холодні продукти нагріванню / парі?

Відповіді:


3

Я схильний погоджуватися, що ти, мабуть, не збираєшся когось вбивати, намагаючись застосувати ресторанні стандарти у домашніх умовах досить складно, оскільки вони дуже різні за масштабом, але очевидно, що застосовуються основи.

Поміщати їжу в іншу ємність, а потім у крижану ванну, розумно, якщо ви турбуєтесь про конденсацію або нагрівання холодильника. Дарин (див. Коментарі нижче) радить, що купання їжі в металевій ємності найкраще для швидкого охолодження їжі. Такий підхід АБО покласти гарячу їжу прямо в холодильник підтримується порадами тут:

http://www.fsis.usda.gov/factsheets/refrigeration_&_food_safety/index.asp


3
Якщо ви охолоджуєте на крижаній бані, ви хочете їсти їжу в металевій ємності, а не в пластиковому контейнері. Пластик є ізолятором і не сприятиме охолодженню їжі. В іншому випадку просто збільшення площі поверхні та мінімізація глибини швидко охолонуть великі обсяги (тобто налийте рагу у велику каструлю для пирога, щоб збільшити площу поверхні та швидше охолодити).
Дарин Шенерт

@Cinque: Так! Я хотів уточнити це питання зберігання / охолодження, оскільки більшість людей зберігатимуться в пластиковій тарі.
Дарин Шенерт

Поклавши гарячу їжу прямо в холодильник, ви не турбуєтесь про розбиття скляних полиць? Ви кладете його на гарячий майданчик чи що?
Моніка Селліо

6

Ну, експерт із безпеки харчових продуктів сказав би вам, що ваш поточний план - жахлива ідея. Ви хочете мінімізувати кількість часу, коли їжа становить від 40 F до 140 F, а ресторани щодо цього мають дуже суворі правила. Правильний спосіб зробити це - скласти свою їжу у відносно невеликі ємності, розміром не більше ніж на кварт, і відразу поставити їх у холодильник. Це запобігає можливому росту бактерій.

З іншого боку, на повільній плиті ваша їжа сиділа приблизно 170 або багато годин, і, ймовірно, цілком стерильна. Бактерії, які живуть у повітрі, навряд чи завдадуть вам шкоди, якщо ви їх з'їсте, і вони не виростуть так швидко на більшості речей, які ви б зварили. (Це, за словами токсиколога, я колись знав, хто залишить запечену курку над плитою на ніч!)

Коротка відповідь полягає в тому, що якщо ви ще не померли, ви, мабуть, не зробите, але не кажіть нікому, що я вам це сказав! І ніколи не робіть цього на тому, що не було приготовано досить гаряче, щоб бути стерилізованим!

Особисто я б просто поклав їжу в пластикову тару і кинув її в холодильник. Він не буде нагрівати внутрішню частину холодильника достатньо, щоб чим завгодно.


1
У токсиколога немає котів!
JulesLt

4

Для полегшення очищення я використовую вкладиші для посуду (пластикові пакети, призначені для тривалого / високого впливу тепла). Це також полегшує зберігання залишків, оскільки я можу просто вийняти поліетиленовий пакет і покласти його в миску. Я купую шахту оптом у оптового продавця, але ви можете придбати їх у більшості продуктових магазинів або в Інтернеті. http://www.reynoldspkg.com/reynoldskitchens/en/product.asp?prod_id=3200


3

Коли я роблю чилі в посуді з посудом, його можна охолодити за 45 хвилин, вийнявши черепку з металевого опалювального корпусу. Потім поставте вентилятор, що дме над ним. Потім продовжуйте помішувати. Трудомісткий, але дуже ефективний.

Якби я не лінувався з ворушінням, це можна було б зробити за половину часу.

Якщо хочете швидше, перекладіть на нержавіючу і поставте в крижану ванну. І розмішати. Це, ймовірно, застудиться протягом 5 хвилин.


3

Один метод, про який ще не було сказано.

Для тих із нас, хто зберігає пляшки з водою в холодильнику або морозилці (хороша ідея, якщо ви не тримаєте повний холодильник і живете в зоні, яка регулярно втрачає енергію), ви можете вивезти їх і залити їх рагу, запаси тощо, що допомагають швидко охолодити їх. (з повільної плити він буде працювати ... якщо він недавно закипав, вам, можливо, доведеться спочатку дати йому охолонути, щоб ви не розплавляли контейнери)

Ви також можете використовувати мішечок з льодом або навіть заповнити невеликий горщик льодом або холодною водою, і помістити його в гарячу рідину, і охолодити зсередини.

На жаль, це, на жаль, не спрацює зі смаженими або іншими великими твердими предметами. Для цього ви можете іноді витягнути велику грудку м’яса, нехай воно охолоне на відкритому повітрі, а рідина охолоджуєте окремо.


1

Я ніколи не кладу гарячу їжу прямо в холодильник, тому що це створює конденсацію і піднімає температуру холодильника (правда, трохи).

Я б точно переключити контейнери, а потім залиште його на прилавку, поки він не знизиться в діапазоні 100-140. Використання крижаної ванни - це найбезпечніший спосіб зробити це, але, відверто кажучи, це не дуже часто за межами ресторанів (або навіть у деяких з них).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.