Яка картопля найкраща для запікання?


7

Які найкращі сорти картоплі використовувати для запікання зі смаженою шкірою, яка надасть приємного золотисто-коричневого покриття зовні?

[Редагувати: для уточнення, я з Австралії, і ми не дуже розрізняємо випічку та смаження картоплі. Я тут маю на увазі "смаження" картоплі, яку потрібно їсти зі смаженою бараниною або яловичиною]


3
Покриті маслом.
Shog9

Я мав на увазі більше, що таке "різновиди", а не який "стиль".
lomaxx

Я думаю, що я викликаю деяку плутанину. В Австралії (звідки я родом) печена та смажена картопля - те саме.
lomaxx

Відповіді:


5

Ваше уточнення означає дуже багато - «запечена» картопля в США має тенденцію бути цілою картоплею, приготованою самостійно, де нутрощі стають пухнастими і вершковими, і це робиться з більш крупною крохмалистою білою картоплею, або солодкою картоплею теж добре.

Смажена картопля, з іншого боку, має тенденцію (у США) бути меншою «новою» картоплею, восковою картоплею або навіть більш крупною крохмалистою картоплею (наприклад, «смаженою картоплею»).

Крохмалиста картопля дійсно добре тримається під час смаження, якщо дуже сильна спека або короткий проміжок часу - якщо ви будете готувати їх із смаженою, як там буде волога, я б пішов на воскова картопля (наприклад, Red Bliss).

Що стосується коричневого покриття - напевно, їх добре змастити олією, і якщо вони не досить коричневі, як вам подобається, коли ви тягнете смажену, як вам все одно доведеться відпочивати, зливайте м'ясні соки, виймайте духовку до приблизно 450F (230C) і залиште картоплю на кілька додаткових хвилин.

пс. так, я знаю, що солодка картопля - це не картопля. І я також схильний використовувати Юкон Золото майже для всього, оскільки він робить чудову картоплю із запеченою картоплею та смаженою картоплею (хоча, не впевнений, наскільки добре із смаженою водночас), і вони добре підходять до смаження та тушонки, якщо ви не додайте їх занадто рано


3

Обсмажена (випічка) картопля має більш високий вміст крохмалю, ніж картопля, яку, наприклад, використовують для варіння. Вони також мають грубу шкіру.

У Великобританії та Європі я б обрала Дезірі, короля Едуарда або Маріс Пайпер. Я не надто знайомий з сортами картоплі з США, але знаю, що Russets і Goldrush - це дуже гарна смажена картопля.


1

Здається, ваша назва та запитання трохи розбіжні.

Принаймні, в США "запечена" картопля - це зазвичай велика крохмалиста картопля, подається ціла з різноманітними начинками, такими як вершкове масло, сіль, сметана, цибуля та ін.

Для варіння або приготування їжі з іншими продуктами крохмальна картопля розвалилася б. Натомість ви хочете щось більше в сторону воскової сторони шкали, наприклад Юкон Голд. Є тут і червона картопля, але наразі назвати їх не можу.

Воскова картопля, як правило, менше, ніж крохмалиста.


дуже правильно. Якщо ви випікаєте, хочете Russet, який виглядає приблизно так: google.com/images?q=russet+potato
bubu
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.