Як відокремити два філе риби, які були заморожені разом?


8

Іноді, коли я отримую заморожену рибу, вона буває з кількома шматочками, замороженими разом (конкретно, Trader Joe робить це з усією їх замороженою рибою).

Чи є якийсь хороший спосіб їх розділення без повного відтавання?

Це може стосуватися і інших заморожених речей, але мене в основному цікавить риба.


2
Я сука, і голосно. Це безмозковий маневр новачка.
Jolenealaska

1
Напевно, ні, якщо ви хочете, щоб шматки були цілими. Я думаю, ви могли б відрізати шматок, якщо плануєте різати рибу на шматки.
громадянин

Зазвичай я занурюю їх у холодну воду приблизно на 5 - 10 хвилин. Таким чином ви достатньо розморожуєте рибу лише для того, щоб розділити їх.
ILikeTacos

Відповіді:


2

Якщо шматочки заморожуються лише в декількох місцях, ви можете спробувати нагріти ножик з маслом під гарячою водою, а потім використовувати його, щоб розірвати їх. Це схоже на нагрівання совок для морозива. Це не спрацює, якщо вони дійсно щільно упаковані разом.


1

Насправді, незалежно від того, чим займаєтесь, ви певною мірою пошкодите виріб (фізично чи інакше). Баланс полягає в тому, скільки ви готові пошкодити продукт порівняно з тим, скільки часу та сил ви хочете витратити?

(Не) Індивідуально швидко заморожені продукти - це біль, якщо ви маєте намір вживати одне з філе за раз.

Швидкий і неохайний:

Розімніть заморожене філе окремо за допомогою кейса або використовуйте якийсь клин, щоб фізично їх розділити, не відтаючи.

Компроміс середнього рівня:

Для хорошого ефекту може бути використана рубильна пила. Особливо легко зробити два «половини філе», розрізавши філе разом, а не намагаючись розділити їх.

Легко це робиться:

Спробуйте відтанути пару хвилин на мілководній холодній воді. Тримайте рибу, яку ви збираєтесь "викинути" з води настільки, наскільки це можливо, щоб уникнути відтавання-відморожування-відтавання в наступний раз.


-5

через них важко вниз на бетонну поверхню, і вони повинні розбиватися один від одного. Виберіть потрібні та покладіть їх назад назад, знову загорнутих у морозильну камеру. Рішення Aussie - найкращі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.