Матріс зламався, як тільки я додав його в середньо гарячу олію


3

Чому мій Матріс розпався (вони не зв’язувались) під час смаження?

Я робив Methi Mathris-Касурі з використанням 1 ч.л. Methi , горошини перцю, Ajwain , сіль, насіння кмину, 1 чайна ложка Besan

Я додав досить багато олії під час замішування тіста


Це тісто звучить схоже на пірську скоринку (з бесаном). Ви набрали в нього достатньо води? vegrecipesofindia.com/…
Stranger

зменшити кількість олії
Джон Різ

Відповіді:


1

Можливо, ви додали занадто багато олії. Зменшіть кількість олії або спробуйте замість неї додати вершкове масло. Масло вершкове на смак і краще зв’язується


1

Тісто для матриці слід робити з належними пропорціями. За старих часів Трансфат використовувався, але сьогодні ми виготовляємо його з олією. Правильна пропорція: 4: 1 для рафінованого борошна до олії. Наприклад:

1 кг рафінованого борошна 250 міл олії, наприклад; мускатний горіх, ріпак тощо. Не використовуйте ароматизовані олії.

  • Спочатку добре перемішайте сухі інгредієнти і трохи покуште сіль і т.д.
  • Потім збризніть кімнатну температуру водою і спробуйте розвести тісто в грудочки. Не замішуйте занадто сильно, як нам потрібно, щоб тісто було короткою скоринкою, як тісто, не як чаапаті чи роті. Просто спробуйте зібрати тісто разом. Це виглядає досить лускато, розсипчасто і грубо.
  • Зробіть невеликі кульки і натисніть рукою або скористайтеся качалкою. Або ви можете зробити 2 дюйми шириною діаметром і довгою мотузкою приблизно 10 дюймів і вирізати скибочки, а потім розрівняти кожен шматочок.

Вони зроблять дійсно лускаті математики. Якщо вони вам подобаються трохи чіткіші та складніші, зменшіть кількість. олії і дуже незначно збільшують воду. Безан зазвичай не використовується в традиційній математиці. Обсмажте на середній гарячій олії і процідіть на паперових рушниках. Збережіть у герметичній коробці між шарами паперових рушників.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.