Чи є Декстроза такою, як порошок атомізованого глюкози?


8

Я робила кілька смачних сорбетів та морозива.

Багато рецептів вимагають розпилення порошку глюкози. Однак «пульверизований порошок глюкози» не є таким доступним. Однак «декстроза» зазвичай доступна в місцевих магазинах продовольчих товарів, що продаються в Південній Каліфорнії.

Існує певна дискусія, якщо декстроза збігається з атомізованою глюкозою. Зокрема, подивіться на цю тему в eGullet, де зазначено:

Декстроза - це тип глюкози, але вона солодша. Атомізована глюкоза має коефіцієнт солодкості 50, а декстроза - 75.

Ось деякі інші дані даних:

1. Wikipedia states:  (http://en.wikipedia.org/wiki/Glucose)

Глюкоза (також відома як D-глюкоза, декстроза або виноградний цукор) - простий моносахарид, який зустрічається в рослинах.

2. Harold McGee in 'On Food and Cooking' states (p. 653 in the most recent edition):

Глюкоза , яку ще називають декстрозою , - це простий цукор і найпоширеніший цукор, з якого живі клітини безпосередньо видобувають хімічну енергію.

3. The Culinary Institute of America's 'Mastering the Art of Craft of Baking and Pastry', 
   2nd edition states in the glossary (p. 914)

Глюкоза : Моносахарид, який природним чином міститься у фруктах, деяких овочах та меді. Також відомий як декстроза .

4. Heston Blumenthal's 'The Fat Duck Cookbook' in the Science section (p. 456):

Глюкоза : Можливо, глюкоза є найважливішою та найпоширенішою молекулою цукру в біології.

Усі молекули глюкози випускаються у двох варіантах, ліворукій версії під назвою L-глюкоза та праворучній версії під назвою D-глюкоза. D-глюкоза - єдиний тип, що виробляється природою, і єдиний тип, який використовується в їжі.

Я переживаю з приводу використання саме потрібного інгредієнта. Невже порошок декстрози, який ви знайдете в магазині здорового харчування, точно такий же, як і дорогі імпортні порошки з атомізованою глюкозою, які потрібно замовити у постачальника спеціальних кондитерських виробів? Або замовляти фантазійний французький порошок розпиленого глюкози біль, коли можна просто придбати «декстрозу» та замінити 1: 1.

Більшість атомізованих порошків глюкози надходить з Європи, а декстроза - з американських джерел. Це просто різний термін для однієї і тієї ж речі?


У звичайних магазинах Європи ви також отримуєте декстрозу. Якщо є "атомізований порошок", він, ймовірно, доступний лише у спеціалізованих кондитерських магазинах, або це ім'я, яке використовується в країнах, в яких я не купував.
rumtscho

Я зробив тонни і тонни морозива, і не думаю, що я навіть бачив це в рецепті, тож я не впевнений, що це інгредієнт, до якого потрібно бути зовсім вибагливим - просто робіть речі Я не закликаю.
Каскабель

@Jefromi: є деякі дієти (наприклад, дієта з низьким вмістом FODMAP ), де ви уникаєте фруктози, тому намагайтеся використовувати глюкозу / декстрозу. (хоча деякі люди кажуть, що на цій дієті нормально вживати фруктозу за умови, що це не більше, ніж ваш прийом глюкози).
Джо

Відповіді:


9

"Атомізована глюкоза", здається, є перш за все французьким продуктом, отриманим із сушкового розпилювального глюкозного сиропу . Сироп з глюкозою найбільш відомий в Америці як кукурудзяний сироп (наприклад, легкий Каро, а не HFCS), і це в основному, але не цілком глюкоза. Декстроза - це чиста кристалічна глюкоза. Вони не є саме тим інгредієнтом і, ймовірно, не є взаємозамінними у суєтних рецептах.


8

Декстроза - один з двох стереоізомерів глюкози, також відомий як D-глюкоза. Інша - L-глюкоза. Два ізомери абсолютно однакові, за винятком дзеркальних зображень один одного.

При приготуванні їжі вся глюкоза, з якою ви стикаєтеся, буде декстрозою, оскільки це форма, яку наземне життя здатне виробляти та метаболізувати. (Кілька незвичайних бактерій можуть метаболізувати обидві). L-глюкоза вважалася некалорійним підсолоджувачем, але виробляти її занадто дорого.

Єдиними відмінностями між інгредієнтами, позначеними як глюкоза, декстроза або кукурудзяний сироп (але не HFCS), полягають у тому, які інші мікроелементи є в ньому та в яких кількостях, а механічні відмінності, наприклад, розмір зерна чи концентрація в сиропі.

Звичайно, такі деталі можуть бути важливими для рецепту. Якщо в рецепті вказано "атомізовану глюкозу", то в рецепті можуть бути важливі специфічні механічні властивості. Подумайте, як ви не можете використовувати цукровий пісок для вершкового масла для торта, і не можете використовувати гранульований цукор для приготування глазурі, хоча обидва є сахарозою.


2

Я вивчав глюкозу більше 20 років, я в своїх напоях використовував порошок глюкози, тепер у мене є порошок декстрози, який відомий як D-глюкоза, це чиста кристалічна глюкоза.

У меді Глюкоза є неерлюінг соуе от сруѕтлаллізатіон, але і такѕ, як це зробити, це може бути те, що це означає, що це може бути

Коли глусоѕе сруrталліzеѕ, то ѕерараатеѕ від б wло і поворотуѕ інто ѕмало срѕѕталс.

L'Epicerie - порошок глюкози (розпилений) Атомізований глюкоза Також відомий як порошок глюкози.

Використовується у випічці, морозиві, сорбетах та кондитерських виробах.

На відміну від сахарози, вона затримує перекристалізацію цукру і утримує продукти та препарати від висихання для кращого збереження продукту.

D-глюкоза робить навпаки, вона допомагає швидко кристалізувати продукти.

Якщо це затримує кристалізацію, то це не те саме, що декстроза.


1
Отож ... декстроза і пульверизатор глюкози однакові чи ні? Ви, схоже, не відповідаєте на це запитання.
Catija
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.