Як розділити крекери, приклеєні до пергаментного паперу?


2

Я тільки що зробив соняшник насіння чеддер крекери. Тісто поширюється по всьому шару пергаменту на листі печива. Я запечений протягом необхідного часу, але пергамент приклеєний до дна крекери. Вони не повністю охолоджуються, чи це зробить різницю?


1
Розплавлений сир часто приклеюється до пергаментного паперу, який обробляється quilon (найпоширенішим покриттям). Багато ресторанів і пекарень при плавленні сиру будуть використовувати більш дорогий пергамент з силіконовим покриттям, або мати, подібні сильпату.
SourDoh

Відповіді:


1

Якщо ви маєте на увазі, що пергамент приклеєний до нижньої частини крекерів, спробуйте покласти все це на морозильник на деякий час.


0

Ви можете спробувати чистити воду на задній частині пергаментного паперу, дозволяючи їй сидіти на деякий час, і побачити, якщо він буде краще відірватися, коли вологи.

Іноді це допоможе вивільнити прилипання (хоча іноді це неможливо), а іноді це може пом'якшити поверхню твоїх крекерів достатньо, щоб втратити лише зовнішній шар процесу вилучення паперу. Можливо, ви захочете повторно підсмажити ваші крекери після того, як волога не допоможе їх зберігати.

Якщо ваші крекери не прохолодні, коли ви перевіряєте прилипання, краще дозволити їм закінчити охолодження, іноді це допомагає. Я б запропонував перегортати папір і давати прохолодному паперу стороною вгору, щоб запобігти накопиченню вологи там, де на папері сидить зломщик.

У майбутньому вам може знадобитися тонкий шар масла або борошна, щоб запобігти прилипання тіста до паперу, коли він пече.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.