Чому моя кава еспресо не є сильною і міцною?


2

Я щойно придбав дорогу кавоварку-еспресо (американську), але смак не приємний і сильний, як я очікував. Це залежить від кавових зерен? На які характеристики слід звернути увагу (на каву чи в заготовку)?


1
Більшість кав’ярень продадуть вам еспресо в зернах за фунт (і подрібніть їх теж, якщо хочете).
SourDoh

Вибачте, але рекомендації щодо "Яку марку X слід купити" поза темою на нашому сайті.
румчо

1
Це допоможе, якби ви пояснили, як саме ви зараз використовуєте апарат. Яку квасолю ви зараз використовуєте? Скільки їм років? Як ви їх зберігаєте? Вони попередньо заземлені? Наскільки дрібно їх подрібнюють? Який тип машини це: паровий, насосний або поршневий? Машина є суперавтоматичною ( тобто вона зачіпає вам підстави)? Ви отримуєте належну крему?
ESultanik

Правки корисні, але ці питання вже задавались. Я навіть не можу вказати на конкретне питання, тому що весь тег [espresso] охоплює різні аспекти .
Ааронут

@tsturzl коментарі не розраховані на те, що ви не можете публікувати відповіді на закриті запитання.
румчо

Відповіді:


5

Ви не надто багато розповідаєте нам про своє обладнання, тож я здогадуюсь, що ви перебуваєте в одній ситуації зі мною.

Я опинився в тій же ситуації, коли купив свою машину. Я придбав Rancillio Silvia, без шліфувальної машини. Я спочатку звинувачував це в каві, але виявилося, що вся попередньо мелена кава з еспресо, яку я купувала в магазинах, просто не була створена для такої машини. Мені так пощастило, що мені вдалося подрібнити мою квасолю в місцевій кав’ярні, використовуючи ту саму молотку, яка була в їхніх машинах. Тільки тоді я отримав кремове та перфораційне, що хотілося від свого еспресо.

Симптоми, які потрібно шукати:

  • У вас еспресо виходить занадто тонким?
  • Час вилучення менше прибл. 25 секунд для подвійного еспресо?

Мені не потрібно було довго розуміти, що мені потрібна власна шліфувальна машина, щоб отримати саме те, що я хотів.

Якщо ваша шліфувальна машина є занадто грубою, можна протидіяти цьому, збільшуючи тиск на підробку. Але з того, що ви пояснюєте, вам потрібно більше цього.


2

Я не знаю, яку каву ви вживаєте, але я думаю, що будь-який кавовий порошок, спеціально виготовлений для еспресо, повинен бути добре, принаймні для початку. Але майте на увазі, що якість кави - не єдиний фактор, що робить хорошим еспресо, він дуже багато, але є багато інших аспектів, які слід враховувати.

  1. Змішування. Не купуйте кавових зерен і не змішуйте їх самостійно, якщо у вас хороший блендер кавових зерен, тому що ви ризикуєте не змішатись до потрібного розміру, не рівномірно, а також спалити каву.
  2. Свіжість має значення. Завжди купуйте смажену каву не більше ніж за три тижні до цього.
  3. Вода. Використовуйте очищену воду, без мінералів або отруйних елементів. Ідеальна температура - 90 ° C
  4. Кількість Вживайте близько 7 грам змішаних кавових зерен. Надайте деякий тиск, щоб гарантувати правильний потік води.
  5. Увімкніть автомат еспресо. Перша крапля повинна впасти через 5-10 секунд, а потік повинен тривати протягом 20-25 секунд, щоб досягти загальної кількості 25 мл (з вершками) кави.
  6. Подавайте негайно.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.