Виготовлення автомобільного торта


8

Ми з сином хочемо зробити торт у формі жаби. Наш план - випікати два шари, вирізати їх у форми, укласти один поверх іншого, а потім закінчити вирізати торт у формі жаби.

У минулому мені було дуже важко різати та вирізати торти на форми. Торт кришиться, коли я намагаюся його нарізати.

Я шукаю поради, як найкраще це зробити. Будь-які ідеї, які я можу використовувати під час випікання, або техніку, яку використовувати під час різання / різьблення, були б чудовими.

Я зазвичай використовую суміш, коли я випікаю торт, і більшість сумішей у продуктовій крамниці кажуть "вологий" та "пудинг у суміші". Чи був би торт міцнішим, якби я використовував іншу суміш? Чи є щось, на що я міг би звернути увагу, вибираючи суміш, яка б дала мені більш міцний торт для різьби?


1
Не використовуйте суміш. Приготування торта - це не ракетна наука, і ви будете мати набагато більший контроль над текстурою і, таким чином, різальністю, якщо зробите свій власний.
ElendilTheTall

@ElendilTheTall Я знаю, що просити рецепт поза темою, але будь-які поради щодо того, на що звернути увагу або що змінити, коли випікати торт з нуля, щоб поліпшити різьблення?
Бен Міллер - Згадайте Моніку

2
@Ben Не хвилюйся. Чудово запитати, на що слід звернути увагу в рецепті, що саме робить торт, котрий може бути розсипним, не розсипчастим.
Каскабель

Відповіді:


7

Заморозити торт - він ріжеться набагато, набагато простіше. Перед тим, як перейти у морозильну камеру, переконайтесь і щільно загорніть її, інакше вона може легко набрати неприємні запахи морозилки.


4

Різьблення тортів - це вдосконалений навик. Не засмучуйтесь, якщо це не працює з першого разу. Почніть з легких конструкцій - ніяких кривих із щільними радіусами. Можливо, ви також захочете почати з 2D форми замість 3D. Завжди робіть ескіз спочатку. І почніть це досить рано, щоб ви могли перепекти, якщо перший раз не виходить.

Для рецепту вам потрібно щільний і вологий торт. Фунт-торт буде добре працювати. Використовуйте жирне співвідношення 1: 1: 1: 1: цукор: борошно: яйця, додайте цілі яйця до суміші вершкового масла / цукру. Ще шукайте рецепт, розроблений спеціально для різьблення. Не робіть бісквіт або будь-який рецепт, який працює з яєчними пінами, вони набагато крихкіші.

Випікайте шари приблизно в потрібній вам формі - для жаби, можливо, ви хочете використовувати одну тіло звичайного розміру для тіла та окрему маленьку каструлю (або тарталету) для голови. Ноги було б дуже важко вирізати окремо від тіла, подумайте про їх створення якимось іншим способом. Виріжте гострим довгим ножем з певним рухом пиляння / гоління, знімаючи шари поверхні, щоб досягти потрібної форми.

Також доцільно спочатку переглянути підручники. У Youtube їх багато, шукайте такі слова, як "різьблення торта", "ліплення торта" та "підручник" чи "урок". Зауважте, що деяким із показаних там скульптур потребують зусилля досвідченого різьбяра, і поставте свої цілі відповідно.


2

Як вже було сказано - почніть з досить солідного торта; більшість рецептів для тортів не призначені для різьблення. Якщо ви хочете використовувати коробку з сумішшю, зазвичай можете додати пакетик миттєвого пудингу разом із сумішшю для торта, щоб зробити торт більш щільним. (не додайте зайвої рідини, просто використовуйте те, про що вимагає суміш в упаковці).

... але, як це сказано, залежно від того, наскільки детально ви намагаєтеся зробити жабу, я, можливо, не буду використовувати торт для всього цього. Для основного тіла, звичайно, але для ніг, ви можете подумати про те, щоб використовувати ласощі з зефіром та рисовими крупами. Вам потрібно сформувати його, поки він ще теплий, але він буде тримати форму, коли охолоне (надягайте рукавички, смоктання цукру смокче). Ви також можете вирізати після охолодження, якщо необхідно.


1

Якщо ви хочете використовувати коробку з сумішшю для тортів, додайте у свою суміш чашку сметани, зайве яйце і невелику коробку миттєвого пудингу. Також можна збільшити олію в торті до 1/2 склянки. Це робить торт більш щільним (більше схожий на фунт торта) для укладання та різьблення. Торт з фунтів - прекрасний варіант при різьбі.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.