Заморожування традиційних грецьких страв


5

Я готую багато грецьких страв з грецької паски. Цього року у мене дуже мало часу на підготовку. Чи можу я заздалегідь приготувати страви типу Муссака, Долмадес, Спанакопіта і заморозити їх?


1
Мусака та Спанакопіта замерзають, як чарівність; долмади, хм, не впевнено (через виноградне листя)
Макс

Відповіді:


5

Мусака добре замерзає, дехто би сказав, що покращує смак і не повинен пошкоджувати текстуру.

Spanakopita Я б не заморожував цілу, ви, швидше за все, втратите всю хрусткість і текстуру з тіста. Ви можете заздалегідь зробити начинку, а потім покладіть тісто на розморожену начинку в день і випікайте її. Просто переконайтеся, що начинка повністю розморожена і наблизиться до кімнатної температури. Також заморожування може витіснити воду з заливки, злити її перед запіканням, інакше вона може намочитись.

Долмадес я не впевнений, я б очікував, що вони добре замерзнуть, хоча у вас може з’явитися певна пом'якшення. Я відкладу це на іншу відповідь.


2
Я працював у грецькому ресторані, де ми розкочували дольмади і заморожували їх сирими, а потім варили їх пару разів на день. Вони чудово замерзли.
SourDoh

2
Мені також здається, що ми спанакопіту робили і раніше. Ми робили окремі порції, запікали їх дуже легко, а потім перетирали в конвекційній печі для подачі.
SourDoh

Ви також можете придбати заморожений спанакопіта, так що це має бути можливо!
Каскабель

2

Я клав приготовані Долмади в морозилку три рази, тому що вони забирають багато часу, і я створюю велику партію щоразу. Їх так чи інакше потрібно загорнути, і вони вийшли як раз. Я нагріваю їх у духовці і одного разу залишив (теж заморожений) яєчний лимонний суп (афголемоно) іншим разом лише додаткову лимонну воду та ще одну, що залишилася над курячим соусом. Ідея полягає в тому, щоб подавати їх вологими, а не сухими. Насправді я думаю, у майбутньому я спробую мікрохвильовку.


1

Сьогодні я зробив 6 десятків яловичих / ягнячих / рисових долмад, приготованих з яловичого бульйону / олівеоля та лимонного соку. Я помістила вощений папір на великий піднос для випічки, виклала дольмади для застигання, а коли наступного дня заморозилася, застебніть їх блискавкою і поклала назад у морозилку. Хочете будь-яку кількість, видаліть окремо заморожені дольмади, відтайте і насолоджуйтесь. Працює кожен раз :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.