Який спосіб приготування кави дає найбільше кофеїну в готовій чашці?


6

Оскільки задається питанням, який спосіб із наведеного нижче списку дасть найбільше кофеїну в кінцевому продукті (тобто чашці кави). Припустимо, однакові боби з однаковим подрібненням (у той час як різні методи повинні використовувати різні подрібнення, давайте спробувати і просто робити речі), і, наскільки це можливо, припускайте, що речі постійно зберігаються - Націлюючись на 200 мл чашки кави, виготовленої з (якщо доречно) a подвійний постріл еспресо, решта - вода. :

  1. Професійний виробник еспресо (тобто в кафе)
  2. Аеропресс
  3. Виробник еспресо на плиті
  4. Французька преса
  5. Кавоварка з капсулами споживчого класу (наприклад, неспрессо). Ще раз припустимо, що ми можемо знайти ту саму квасолю в купленій капсулі.

1
Ви можете контролювати час для деяких із них, а не для інших, тому я не бачу, як можна порівняти.
румчо

Я припускаю, що буде потрібно припущення чи спрощення. Напр. Обмеження часу на 3 хвилини заварювання.
NBenatar

@rumtscho Або це частина порівняння - якщо даний метод не дозволяє збільшити час, щоб отримати більше кофеїну, то це не гарний метод для цілей ОП?
Каскабель


1
Максимальне споживання кофеїну досягається при вживанні в їжу квасолі. Максимальний аромат досягається шоколадним покриттям.
SAJ14SAJ

Відповіді:


4

Це питання майже не відповідає. Типові дані про вміст кофеїну подаються як діапазон, що базується на нормальних коефіцієнтах пивоваріння кожного методу, немає даних для аномальних методів, наприклад, французької преси з дрібним помелом або еспресо з грубого помелу.

Типовий вміст кофеїну:

  • Експресо 3 унції двічі: 70-200мг
  • Крапель 8 унцій: 60-100 мг
  • Французька преса 6 унцій: 80-100мг
  • 6 унцій аеропресу: 60-80 мг

В середньому кава еспресо або мока в горщику матиме значно більшу концентрацію кофеїну, ніж інші методи (в горщику мока можливо еспресо, тому що для вилучення використовується більш висока температура). Існує стільки варіабельності, що я не знаю, чи є сенс намагатися відповісти на це питання. Стаття, приведена нижче, показує, що один метод (еспресо) може давати кадри з концентрацією кофеїну, які кардинально відрізняються:

Розширений діапазон значень кофеїну, виявлених у роздрібних кофе в цьому дослідженні, говорить про те, що наразі неможливо людям, зацікавленим в оцінці вмісту кофеїну в їх раціоні, якщо це вживає роздрібну каву. Наші дані підкреслюють, що якщо в день одна і та ж людина вживає дві роздрібні кави, то може виникнути дисперсія, що перевищує 290 мг, якщо обидва ці еспресо придбані з найвищого або найнижчого 10-го відсотків усіх напоїв, відібраних у пробу.

Якщо ви контролюєте об'єм, розбавляючи все типовим розміром порції менше 200 мл, усі способи дозволять отримати дози кофеїну в діапазоні 60-100 мг. Типовий Амеріано на основі еспресо (1 кадр + вода, щоб зробити 5 унцій) також потрапив би в цей діапазон.

http://www.aseanfood.info/Articles/11020406.pdf


Можливо, питання повинно бути в тому, що дає найбільшу концентрацію кофеїну (мг / л)?
NBenatar
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.