Для чого використовується миттєва суміш для пудингу для випікання печива?


4

У деяких рецептах називають миттєвий суміш для пудингу / кукурудзяний крохмаль. Який головний момент додавання цих двох інгредієнтів у ваше тісто.

Дякую

Відповіді:


4

Борошно в основному є сумішшю глютену та крохмалю (приблизно 10% клейковини до 90% крохмалю для борошна цільового призначення; співвідношення змінюється для інших видів). Кожного разу, коли печена продукція вимагає додавання чистого крохмалю, це робиться за умови, що у вас немає легкого доступу до борошна з низьким вмістом глютену. Його мета - зменшити співвідношення клейковини до крохмалю.

Клейковина робить тісто жорстким, а також речовина, яка змушує його триматися разом. З меншим вмістом глютену в тісті ваше печиво буде менш твердим, мати більш ніжну текстуру. Вони також будуть легше розсипатися.

Миттєвий пудинг - інгредієнт, який частіше зустрічається на деяких кухнях, ніж чистий крохмаль, тому його використовують як замінник. Зазвичай, крім кукурудзяного крохмалю, є підсолоджувачі та аромати. Він менш керований, ніж використання чистого крохмалю та додавання найкращої кількості цукру та самого бажаного ароматизатора, тому він торгує якістю для зручності. На мій досвід, рецепти, які вимагають миттєвого пудингу, також вирізають куточки в інших аспектах, і навряд чи будуть в цілому високою якістю. Тому я вважаю за краще не використовувати їх. Якщо ви хочете печива з низьким вмістом глютену, вибір рецепту з кукурудзяним крохмалем (або безпосередньо борошняним борошном замість суміші AP-борошна та крохмалю), ймовірно, дасть кращі результати.


"припускаючи, що у вас немає легкого доступу до типів борошна з низьким вмістом крохмалю", ви маєте на увазі типи борошна з високим вмістом крохмалю (або з низьким вмістом глютену)? Зрештою, ми додаємо крохмаль ...
Кріс,

з меншою кількістю глютену в моєму тісті для печива, це означає, що воно пошириться більше, правда?
Sukanok Donot

@SukanokDonot взагалі так, ви отримали правильний напрямок впливу. Однак у звичайному тісті для печива дуже мало вмісту глютену, де вже немає достатньо близького для того, щоб зв'язати його пружно разом, як це робиться в хлібі. Тому я підозрюю, що різниця буде незначною на практиці.
румчо

@SukanokDonot, як правило, більшу кількість глютенової муки насправді поширюється більше на печиво. Cookwise має розділ про види борошна в печиві.
SourDoh

@ acidd'oh цікаво. Я навіть цитував Cookwise в останній раз, коли я відповідав на питання про Суканок, але, схоже, я забув деталі :(
rumtscho
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.