Приготування їжі з каменем піци


9

Відповідно до нещодавнього мого питання, я маю намір використати нижню сторону старої гранітної дошки для подрібнення як імпровізований камінь для піци, як тільки я закінчую тестування, що вона не зламається через термічний удар.

Чи потрібно робити / знати щось зокрема, щоб це було успішним?
Чи потрібен камінь приправою, і якщо так, то як би я пішов робити це?

Крім того, якщо у мене буде ледачий день, чи добре буде працювати камінь для піци з купленою в магазині замороженою / охолодженою піцою?
Або суворо для тих, що я щойно зробив?

Відповіді:


6

Камінь не потребує приправ.

Щоб піца не прилипала до неї, слід рясно запити її кукурудзяним борошном, перш ніж ляпати піцу по ній.

Камінь піци не буде добре працювати із замороженою піцою. Поверхня каменю просто буде занадто палаючою для цього. Ви, швидше за все, спалите дно, поки все ще будете застиглий верх. З охолодженою піцою має бути мало проблем, хоча я не пробував. Однак ви хочете бути впевненим, щоб піца перед приготуванням досягла кімнатної температури.

Оновлення

Щодо кукурудзяної муки. Я щойно зрозумів, що ти у Великобританії, і я не впевнений, чи маєш ти для неї інший термін, ніж у США. Я маю на увазі цю кукурудзяну муку . Ви також повинні використовувати найгрубіше можливе.


Я припускаю , що я повинен вичистити його тільки перед додаванням піци - коли камінь при температурі? І я вважав, що заморожений = поганий, але це завжди краще перевірити, оскільки я маю можливість це зробити.
DMA57361

1
Так, тільки раніше. Ще одна річ, яку я не згадував (я це відредагую), - це те, що навіть із охолодженими піцами, ви хочете дозволити їй досягти кімнатної температури перед приготуванням.
hobodave

2
Також пам’ятайте, що вам потрібно буде попередньо нагріти набагато довше, ніж зазвичай, через камінь. Я б запропонував хоча б годину.
hobodave

Ви можете також запилити його борошном, але в будь-якому випадку камені для піци зазвичай нагріваються до 400 градусів і більше, тому будьте готові до невеликого куріння, коли вперше покладете туди кукурудзяну муку або борошно та піцу. насправді, тепер, коли я думаю про це, я навіть не впевнений, що НЕОБХІДНО пилити його чим-небудь. вони такі гарячі, що я ніколи не мав жодного борошнованого предмета, який насправді дотримувався моїх.
франко

1
@Michael Pryor: Гм, можливо? Я так гадаю? Я ніколи цього не робив. Ті часи, коли тяга до замороженої піци мене вражає, це часи, коли я просто дістаю її з морозилки і кидаю в духовку на 350 F. Я не маю часу на 60 хвилин попереднього розігріву. :)
hobodave

2

Немає приводу класти манку або кукурудзяну муку або борошно прямо на кісточку, якщо тільки ви не починаєте з холодного піци. Якщо ви ковзаєте піцу з шкірки на гарячому камені, ви отримаєте багато каші / кукурудзяної каші на камені, коли вона сповзатиме. Коли я вперше почав робити піцу, перед тим, як класти піцу, я відкривав духовку і кидав кукурудзяну муку, але це не мало значення, це було витрачено кукурудзяне борошно, і воно викурило кухню. (Я з тих пір перейшов на манну крупу, оскільки це більш нейтральний аромат.)

Камені для піци прекрасно справляються з купленим у магазині холодильним тістом, а також з домашнім. Вони також працюватимуть із замороженою піцою, хоча я погоджуюся з іншою відповіддю, яка пропонує починати із холодного каменю, а не попередньо підігрітого в цьому випадку. (Я не впевнений, яку користь насправді принесе камінь у цьому випадку.) Я рідко роблю заморожену піцу в ці дні, але одного разу спробував експеримент із попередньо нагрітим каменем, де за п’ять хвилин перед тим, як покласти кіль, я включив бройлера над каменем. в замороженій піці. Камінь швидко зварив заморожену кору піци, а бройлер нагрів начинки. Це було не зовсім рівномірно, але я можу уявити, що це може спрацювати, якщо ви хочете швидко приготувати заморожену піцу.


1

Я клав свою заморожену піцу на кукурудзяну муку, запилену, неопалену, непросочену кісточку. Я готую його приблизно в 325F за половину часу і при 425F для другої половини. З спаленням нижньої сторони немає проблем. Свіже тісто для піци те саме, за винятком того, що воно готується при 425F весь час.


1

Коли ви готуєте камінь для піци, найбільша порада, яку я можу дати, - це нагріти його в духовці. Якщо помістити камінь у духовку, коли піч гаряча, камінь може тріснути.

Камінь доведеться нагрівати в духовці, що займає трохи більше часу, ніж повітря в духовці.

В іншому випадку не потрібно ніякої реальної підготовки або приправ. Ми випікаємо наші піци на пергаментному папері на камені, так що очищення легко.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.