Які сіро-чорні цятки з’являються при збиванні вершків у мисці з нержавіючої сталі?


8

Коли ми збиваємо вершки вручну в мисці з нержавіючої сталі, з металевим віночком, в кремі з’являються невеликі сірі цятки розміром ~ 0,5-1 мм. Плями лускаті і їх легко замазати. Дивіться додані фотографії:

Чаша, збийте і вершки з крапками Крем на тарілці з чорними крапками / цятками / пластівцями

У Google не виникає багато, за винятком подібних запитань за адресою: http://chowhound.chow.com/topics/508107

Плями з’являються в різних мисках з нержавіючої сталі («Нержавіюча сталь» відбита на всіх чашах - ні алюміній, ні інші метали не задіяні, наскільки ми можемо сказати).

Той самий віночок, який використовується в пластиковій мисці, не дає плям.

Крем органічний, 40% жирності (шведська «Arla EKO»). Ми не можемо виявити будь-якого дивного смаку.

Мабуть, ймовірно, що цятки походять від механічного зносу. Але що це? Що може бути причиною? Щось ми повинні знати про миски з нержавіючої сталі?

Відповіді:


10

Вони виглядають як повітряні кишені - ви використовуєте незвичайний віночок, можливо, він не може отримати достатньо «укусу» на миску з нержавіючої сталі, щоб попхнути їх, тоді як текстура пластикової миски надає достатню стійкість. Я б спробував це з повітряним кульковим віночком, а не спіральним віночком, і подивіться, чи допомагає це. Ось поділка на віскі та їх використання від Craftsy.


Домовились. Вони просто бульбашки.
Престон

Цікаво, що ми спробуємо більше, подивимось ближче та повернемось назад.
jeinarsson

6

Ми просто пережили те саме явище, і нам вдалося підтвердити, що цяточки НЕ були бульбашками - якщо ми були досить обережні, ми могли б виділити плями. Вони бували різної форми - деякі були цятками, а деякі майже ниткою.

У нас є миска з нержавіючої сталі, але ми підозрюємо, що віночком був алюміній.
Оскільки алюміній має твердість Мооса 2-2,9, а нержавіюча сталь - 5,5-6,3 , цілком ймовірно, що алюмінієві віночки залишали залишки на стороні чаші, яка закінчувалась збитими вершками.

Ми все-таки уникаємо посуду з алюмінію, тому зараз придбаємо віночок з нержавіючої сталі і подивимося, чи все-таки з’являються плями.


Оновлення, 26 жовтня 2015 року ...

Ми оновили віночок до нержавіючої сталі, і це все ще виникає при збиванні вершків у чаші з нержавіючої сталі.

Я думаю, що спосіб уникнути плям - це не використовувати метал з металом, а натомість використовувати віночок в бамбуковому / пластиковому посуді.


Я погоджуюся з вашим оновленням. Я схильний не використовувати метал на металі, оскільки два подібних предмета можуть "бити" один одного вгору і залишати після себе залишки, або пластівці опалого матеріалу.
Шеф-фараон

Я думаю, що це нерозумно. Ви готуєте в металі. Ви кладете гарячі кислоти в металеві каструлі. Ви постійно їсте метал зі своєї каструлі, і нержавіюча сталь є досить ковкою, щоб не "відшаровуватися", якщо ви отримували невеликі порції металу в їжу, це малоймовірно, що це буде досить великим, щоб бути шкідливим. Приготування їжі зі сталі або заліза неминуче залишає сліди кількості заліза в їжі, і це просто засвоюється, оскільки метали сильно реагують з кислотами (ваш шлунок).
tsturzl

Що стосується збитих вершків, це багато в чому заперечує, оскільки це відволікає увагу.
mskfisher

1
@tsturzl: Я сподіваюся, що ви не покладете гарячі кислоти в алюмінієві каструлі, тому що це розчинить нездорову кількість алюмінію. Залізо / сталь також розчиняться, але залізо є важливою поживною речовиною і стає токсичною лише при дуже високих концентраціях.
MSalters

@MSalters Це поза контекстом. ОП заявила, що чаша з нержавіючої сталі, яка сама по собі не є дуже реактивною. Також алюміній може бути реакційноздатним, але він утворює оксидне покриття під впливом тепла та кисню. Напевно, все-таки не гарна ідея нагрівати кислі продукти в алюмінієвій каструлі, але я вважаю, що ваше твердження неправильне, особливо коли контекст питання обертається навколо чаші з нержавіючої сталі.
tsturzl

0

Я вважаю, що збиті вершки збирають частинки пилу з холодильника, моє перше занепокоєння було те, що це цвіль, але я знаю, що мій крем був свіжим. Він просидів у моєму холодильнику протягом години, поки ми їли. Дивно, що розміри цих плям різні. Можливо, я спробую силіконовий віск наступного разу :(


Привіт і ласкаво просимо у досвідчені поради. Ваше повідомлення не відповідає на запитання, яке було задано. Оскільки ви новий користувач, відвідайте наш довідковий центр. Посилання можна знайти вгорі сторінки у спадному списку довідки.
Сінді

0

Це від виску. Якщо ви ретельно перевіряєте вгорі wisk, ви побачите іржу та чорний колір, коли будете переміщувати дроти. Мені просто довелося викинути весь пиріг. Я використовував два окремих металевих батога, один використовувався у склі, другий - у металевій мисці. В обох були пластівці. Купіть віночок з покриттям

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.