У чому секрет отримання заморожених напоїв у ресторані вдома?


8

Якось назад я придбав один з блендерів Ninja, щоб мій GF і я могли зробити заморожені маргарити в домашніх умовах.

Поки ми були дуже незадоволені результатами. Замість того, щоб отримати «більш гладкий» заморожений напій, ми закінчуємо більше снігової конуси з ароматом маргарити. Лід все ще дуже хрусткий, і можливо, що наприкінці напою ви випиваєте всю рідину і просто маєте м'які гранули льоду на дні склянки. Я навіть відпустив блендер досить довго на високих швидкостях, сподіваючись більше розбити лід, але справжньої удачі немає.

Я хочу зазначити, що ми не робимо наші маргарити з нуля. Все ще живу вдома, а мої батьки не дуже вживають алкоголь, тому замість того, щоб мати всі інгредієнти під рукою, ми купуємо попередньо суміші маргарити. (Хоча ми вважаємо за краще виготовити їх з нуля.)

Отже, що ми можемо зробити для отримання більш якісних заморожених напоїв в домашніх умовах? Ми не отримуємо хороших результатів, оскільки використовуємо суміші? Чи може це блендер? Або, можливо, лід (ми використовуємо лід з льодомета з холодильника, тож він починається з досить великих кубів)? Ми постійно виходимо з замороженими напоями і любимо їх, але вдома ще нічого не змогли дістати до них.

Відповіді:


9

Можливо, вам пощастить, якщо ви використовуєте лід, який складається з маргаритових інгредієнтів (гадаю, соку лайма та води). Якщо ви не маєте на увазі маргарити на скелях, у багатьох ресторанах насправді є щось схоже на слизну машину, яка використовується для маргарит, тому в напої не додається лід. Натомість, фактичні інгредієнти маргарити заморожуються при перемішуванні, щоб запобігти додаванню нічого, що призведе до її поливання.


7

Просто змішайте ваші маргарити (включаючи текілу) і покладіть їх у морозилку напередодні. Ємність з літром з молоком галону спрацювала б добре, залишаючи простір для голови надійним. При правильній кількості алкоголю маргарита буде нежирною, а не замороженою. Ось зразок рецепту: Маргарита Сльоши

Якщо вам подобаються інші змішувачі, це нормально, просто підтримуйте рівень алкоголю приблизно таким же. Рецепт, з яким я пов'язував, - це трохи більше 10% алкоголю (10,3448275862069%, якщо бути точним :), якщо припустимо 80 текілів і 60 доказів Triple Sec. Це поєднується з тим, що мені вдалося знайти в Інтернеті щодо майже, але не повністю заморожуючого алкоголю. Звичайно, ідеальне співвідношення залежить від температури морозильної камери та тривалості перебування суміші в морозилці. Цукор і сіль також відіграють певну роль, але невелика порівняно з іншими факторами.

Змішайте свою маргариту, знайте, що доказ алкоголю - це вдвічі більший відсоток алкоголю, і ви маєте на меті приблизно 10% алкоголю, або трохи більше. Перевірте його слизкість вранці, і знову за кілька годин до того, як ви плануєте його випити. Може знадобитися певне налаштування, щоб зробити його ідеальним, але це може бути дуже цікавим експериментом.

Дивіться також: Як зробити домашнє фрості? .


3

Найкращий спосіб домогтися ідеальної текстури для вашого замороженого напою займає трохи більше часу, але варто його зрештою.

Спочатку візьміть кілька кубиків з кубиками, повними льоду, і додайте їх у свій блендер. Ви хочете розбити їх, щоб вони легше поєднувалися з вашою сумішшю. Імпульсуйте їх кілька разів, щоб розбити їх - ви, як правило, хочете шматочки не більше сантиметра впоперек. Вийміть подрібнений лід із блендера (якщо невелика кількість прилипає до дна, це нормально), тоді додайте суміш. Додайте невелику кількість подрібненого льоду назад в блендер і кілька разів пропустіть, щоб з’єднати. Повторіть цей процес кілька разів, додаючи за раз лише кілька жменю подрібненого льоду і даючи йому поєднатися, перш ніж додавати наступну партію. Коли все виглядає як правильно, додайте останню жменю і дайте їй кілька зайвих довгих імпульсів, щоб закінчити.

Таким чином, ви починаєте з набагато дрібнішого льоду і ще більше змішуєте / розплавляєте його, і гарантуєте, що не додасте занадто багато льоду. Ви також можете додати трохи простого сиропу, щоб збільшити в'язкість суміші та допомогти тримати лід у рідині.

До речі, якщо ви можете зробити простий сироп, ви на півдорозі приготуєте власну суміш з маргаритою. Все, що вам потрібно, це кілька лаймів і апельсин для соку. Варто докласти зусиль.


3

Маргарити в ресторанах, як правило, виготовляються комбінуванням інгредієнтів оптом у кількості, що становить слюсарі; Машина використовує циліндр з холодом з крильчаткою, яка запобігає переміщенню рідини всередині та бокам від криги, а холодоагент охолоджує балон нижче замерзання. Результат - суспензія дрібних кристалів льоду в рідині.

Блендери створюють слиз навпаки; ви заморожуєте рідку тверду речовину, а потім розбиваєте лід на невеликі шматочки, які трохи плавляться, але об'єм льоду, який бере участь, все ще не дозволяє занадто швидко плавитися.

Пропозиції:

  • Менше льоду, більше пийте в блендері. Якщо ви закінчуєте снігові шишки, коли вам потрібні сльози, ви використовуєте занадто багато льоду.
  • Попередньо змішайте лід перед додаванням суміші. Якщо ви додаєте рідину в кубики перед тим, як запустити блендер, то в певний момент лід "змащується" рідиною і може легше рухатись убік, коли лезо проходить, замість того, щоб подальше подрібнити.
  • Якщо ви швидко п'єте, ви можете розраховувати, що вам залишиться куля з льодом. Це трапляється навіть із машинами ресторанного класу. Темп себе.
  • Ви можете спробувати використовувати "теплий лід", в момент плавлення, порівняно з твердим замороженим льодом. Комерційні льодогенератори охолоджують льодовий лоток безпосередньо, і не витрачають стільки енергії, зберігаючи весь відро холодним (сам лід справляє досить непогану роботу). Результат стає льодом ближче до точки його плавлення, яка не зійде так легко.
  • Заздалегідь заморожте частину змішаної маргарити і використовуйте її як лід. Відмінна пропозиція іншого відповідача; алкоголь і цукри в суміші дозволять утримати кубики від замерзання по-справжньому важко, тому ви отримаєте щось на зразок ескімо, яке легше розпадеться в блендері. Ваш напій також залишатиметься однаковою, незалежно від того, як швидко ви п'єте; Використовуючи водний лід, справді відкидання їх дасть вам міцніший напій, а потім крижану воду, а годуючий напій надасть вам більше напоєного смаку.
  • Якщо ви справді вживаєте заморожені напої, особливо якщо ви багато розважаєтеся, машина для сльозоутворення для харчових продуктів не буде поганою покупкою. Ціни різняться, але ви, мабуть, захочете стилю з чітким бункером і крилькою внизу, оскільки вони менші і досить прості в чищенні та обслуговуванні порівняно з іншими стилями ресторану, не будучи дешевими «домашніми» машинами, які є в основному просто фантазійні дизайни блендерів. Дизайн з одномісним бункером, що вміщує галон суміші, поверне вам приблизно 1200 доларів США, і вони зможуть отримати до трьох грандіозних конструкцій з кількома бункерами (даючи вам декілька смаків, або один бункер, готовий подавати, поки свіжа партія охолоджується в інший).

3

Чи може це блендер?

100%

Я теж великий шанувальник змішаних напоїв, і завжди хочу, щоб вони були смішно кремовими, гладкими, будучи такими густими, що можна їсти їх ложкою. Це зробити з дешевим блендером майже неможливо, і робити це з хорошим блендером тривіально .

У мене є і Vitamix, і Blendtec, і вони обоє рівнозначні для цієї мети. Ви будете абсолютно шоковані в перший раз, коли будете використовувати його, тому що можете заповнити їх до верху льодом, і вони абсолютно знищують його майже миттєво. Якщо ви звикли до дешевих блендерів, це одкровення.

Щоб він став дійсно гладким і вершковим, його потрібно змішати протягом добрих 30 секунд (знову ж таки, з дійсно хорошим блендером), а щоб він став густим, потрібно багато льоду. Вони іноді суперечать один одному. Якщо у вас занадто багато льоду, і під сумішшю може утворюватися повітряний міхур і перешкоджати подальшому перемішуванню. Цю проблему можна усунути, додавши (1) додавання більше рідини, (2) маючи правильний контейнер для блендера.

Баночка Blendtec WildSide справді гарна в цьому. Це так добре, що Вітамікс скопіював його так точно, що вони програли позов у ​​2012 році на суму 24 мільйони доларів. З цього приводу я нещодавно бачив нові контейнери Vitamix в Costco, і схоже, що в них знову є такий же хороший контейнер, але з достатньою кількістю змін, щоб уникнути порушення патенту Blentec. :)

Гарна баночка допомагає продовжувати подачу вмісту в леза. Ви хочете, щоб приємний вихор проходив, при цьому леза проходять так само швидко, як ви можете їх отримати, не утворюючи повітряного міхура.

Я виявив, що баночка WideSide найкраща для великих кількостей, і те, що баночка Vitamix (принаймні, одна з декількох років тому) може насправді дати трохи більш кремні результати, але вона більше схильна до повітряних бульбашок. Вони мають дещо різні підходи до змішування, у Vitamix використовуються гострі леза, які ріжуться, а Blentec використовує тупі леза, які ... розбиваються.

Коротше кажучи, ви отримаєте дійсно хороший блендер і легко зробити бездоганні, густі, вершково-змішані напої. Зауважте, що я вас зіпсую. Ті, що ви робите вдома, будуть кращими, ніж ви можете придбати в більшості барів / ресторанів.


А вітамін? Ви маєте на увазі Вітамікс?
Catija

@Catija Так. :) Пізній вечірній пост. Я зрозумів це як раз. Мої пальці швидше, ніж мій мозок.
Грязь

2

Я не є великим шанувальником сумішей, але вони повинні бути нормальними для того, що ти хочеш робити. Здається, ви просто додаєте занадто багато льоду до своєї суміші з маргаритою. Спробуйте розрізати навпіл лід і подивіться, як це робити. Ви, можливо, теж трохи змішаєте це, але мої гроші на занадто великій кількості льоду.


1

Новий блендер. У мене була та сама проблема з тим блендером. Неважливо, скільки способів ви спробуєте. Він залишає крижані зерна не гладкими. Я хочу заощадити Blendtec.


1
Ви насправді знаєте, що Blendtec працюватиме краще? Чому?
Каскабель

Так. A Blendtec або Vitamin працюватимуть кардинально краще. Вони просто набагато потужніші. Ви можете змішати ручки з мітлою або айфони в них (див. "Чи буде суміш" на YouTube), і вони повністю знищують лід. Якщо у вас є трохи алкоголю з льодом (як з маргаритою), це заважає льоду збиватися в нові крижані кристали, ви отримуєте той смішно гладкий кремовий напій, який ви шукаєте. Існують плюси і мінуси кожного з цих блендерів, але в цілому вони досить рівні. Вони обоє абсолютно дивовижні. Я отримав би той, кого можна знайти в продажу. Косто має їх регулярно.
Грязь

1

ВІДПОВІДЬ: Машинка для морозива, яка і заморожує, і змішується. Місткість моєї машини Whynter становить лише приблизно 1 1/2 літра, але все, що вона перемішується, буде шовковисто гладкою. Людина, яка прокоментувала, що додавати лід до суміші та потім обробляти її правильно; у вас буде набагато кращий результат, заморожуючи саму суміш і, бажано, під час її постійного перемішування. Звичайно, якщо частка алкоголю занадто велика (скажімо, вище 10% від загального обсягу), суміш буде сильніше, ніж ви, мабуть, вважаєте за краще. Якість, потужність блендера та ін. Машини, яка постійно не замерзає та не змішується, не має значення - все одно у вас буде хрустка, нерівномірна текстура.


1
PS Якісний виробник морозива, який заморозиться, коштуватиме приблизно 1/3 (у мене на EBay було близько 130 доларів) високоякісного блендера, такого як VitaMix (моя модель коштувала близько 450 доларів). Я використовую свій виробник морозива для приготування всіх видів напоїв, замороженого йогурту (якщо ви не зробили заморожений йогурт з високоякісного йогурту на зразок Стросса, а потім додали свіжі інгредієнти, ви ще не жили!), І звичайно чудово домашнє морозиво, яке підірве ваш розум.
Джулі

0

Ознайомтесь з Дейвом Арнольдом та його думками про Заморожену Маргариту. Що стосується змішаних напоїв, вам потрібно використовувати правильні пропорції, щоб отримати правильний аромат.

http://www.cookindineout.com/2015/05/frozen-margaritas.html

Дейв Арнольд зазвичай робить свої рецепти з нуля, але, можливо, ви можете взяти його ідеї та перенести їх у свої суміші.

Якщо лід не зламається добре, як казали інші, можливо, блендер не корисний.


0

Я виявив, що додавання заморожених фруктів (тобто персиків, манго або полуниці) до готової суміші з льодом і рідиною прекрасно працює!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.