Гарячий чай до обмерзання. Безпечний?


3

Я хочу кип'ятити водопровідну воду і вживати чайні пакетики, але оскільки настає літо, я хочу зробити холодною. Чи безпечно це, якщо я дозволю йому підійти до кімнатної температури, а потім покладу в холодильник?


Я насправді величезний шанувальник холодного завареного чаю. Я виготовляю його з віночком і, як правило, зберігаю його в холодильнику до готовності. Співвідношення чайного пакетика залежить від того, чи хочу я чаю або води з ароматом чаю (що також приємно змінюється від води, напоєної травами / фруктами). Цікаво, чи спрацювало б це для вас: drink.seriouseats.com/2012/07/…
janeylicious

Відповіді:


5

Будь ласка, дивіться Новини безпеки харчових продуктів: Чи знаєте ви безпечність чаю з льодом, яка дає дуже суворі рекомендації FDA щодо чаю з льодом як:

  • Холодний чай можна варити при 195 F протягом 3-5 хвилин.
  • Холодний чай слід зберігати не довше 8 годин.
  • Чайник, дозатор для зберігання та змішувач слід чистити щодня.

при цьому вказуючи, що "Чай - це напій з малою кількістю передач хвороби".


Застосовуючи певний здоровий глузд, припускаючи, що ви:

  • Зберігайте все своє чайне обладнання «бездоганно чистим», як казала Джулія Чайлд
  • Не залишайте його дуже довго при кімнатній температурі
  • Після цього холодильник

враховуючи, що в чаї немає величезної кількості поживних речовин для стимулювання росту патогенів, ризик повинен бути мінімальним, хоча і не нульовим.

Ви повинні оцінити власну толерантність до ризику, але це не діяльність, яка сама по собі є дуже небезпечною.


Нарешті, зауважте, що сучасні холодильники спрацьовують дуже добре, і інші продукти харчування нагріваються мінімально, навіть якщо ви поставите досить великий об'єм чаю в холодильник для охолодження. Дивіться: Наскільки ефективні сучасні домашні холодильники для зберігання інших продуктів прохолодними, коли гаряча їжа потрапляє в космос?


Нічого собі, приємна відповідь. Останнє: Щодо зберігання: чи варто використовувати пластикові пляшки і закривати їх кришкою або скляним глечиком (з мінімальним відкриттям)?
користувач2692669

Я думаю, що це здебільшого питання особистої переваги.
SAJ14SAJ

Я дійсно не отримую 8-кратну крапку - якщо я поміщую її в закритий глечик у холодильнику - чому б це було інакше, ніж пляшка води? Я прочитав надане посилання , але це все ще звучить для мене дивно.
arieljannai

3

З точки зору безпеки харчових продуктів, головне питання полягає в тому, додаєте ви цукор, поки він гарячий або після його холоду. Цукор живить хвороботворних мікроорганізмів, тому, якщо він цукровий, коли він гарячий, вам краще швидко охолодити його, а не давати йому охолонути до кімнатної температури, оскільки це займе багато часу. Поки він охолоджує, будь-які патогени встигнуть довго рости при оптимальній температурі.

З точки зору смаку, якщо охолонути до кімнатної температури, це погана ідея, оскільки вона втратить свіжість і аромат, охолоджуючи її так швидко, як тільки ви зможете дати кращий результат. Я мав хороші результати, використовуючи кубики льоду, які можна використовувати повторно, хоча вони не тривають і займають місце. Мій кращий метод швидкого охолодження - помістити металевий горщик плюс купу великих ложок та посуду з нержавіючої сталі у морозильну камеру, давши їм приємно та холодно, ніж наливати гарячий чай у горщик. Холодний метал дуже швидко поглинає трохи тепла, тоді чай можна перелити в ємність для зберігання і поставити в холодильник. Швидке полоскання і горщик та посуд готові знову використовувати.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.