Чи можу я гриль цілого восьминога без попереднього розпарювання та браконьєрки?


8

Мій місцевий рибний ринок продає цілі восьмипілки, а у мого друга є барбекю. Я подумав, що нічого не буде крутіше, ніж показувати цілим восьминогом, щоб кинути його на гриль, але більшість рецептів, які я бачу, - це або для "грецького" препарату, який включає попереднє розпарювання, браконьєрство і тонну спецій, або ще для дитячих восьминогів, які, як я припускаю, мають досить різний фактурний профіль (будучи набагато крихітнішим, якщо нічого іншого).

Я, звичайно, заздалегідь можу розіграти річ, але останнім часом я був у Камбоджі та Таїланді, де на вулиці було багато восьминога на грилі, і я майже впевнений, що вони цього не роблять. Я вважаю за краще грецький метод, який мені здається перепеченим і переробленим для барбекю.

Якісь поради? Чи можу я не просто очищати, шампурити та злегка солити / змащувати щупальця та обсмажувати їх цілим? А як маринад на ніч? Я пекла час знайшов негрецькі рецепти восьминога на грилі, які не є немовлятами.


1
Я ніколи не готував його на грилі, але з того, що мені сказали, ви повинні готувати його швидко, або повільно ... все, що знаходиться між ними, є гумовим. Я б підозрював, що при швидкому приготуванні питання буде правильно готувати і щупальця, і голову на сильному вогні, з досить дивною формою.
Джо

1
О - один із способів сказати, чи готували його перед рукою - як зброя опустилася до того, як їх кинули на гриль? Вони повинні мати певну твердість до них, якщо їх обсмажували, але кульгали, якщо були повністю сирими.
Джо

Відповіді:


8

Повнорозмірні восьминоги є жорсткими і гумими, коли готуються, тому мета попередньої готування - розм’якшити. Згідно з деякими дослідженнями , це можна зробити, повісивши восьминога на суху, а потім вибивши з нього лайно, але це звучить як більше клопоту, ніж просто браконьєрство.

Якщо ваш восьминога вже очищена (тобто чорнильний мішок, шлунок та дзьоб вилучені), тоді все, що вам потрібно зробити, - це перелити його в критий горщик на сильному вогні - через кілька хвилин він віддасть багато своєї рідини. Зменшіть тепло до низького, тримайте накритому і дайте йому настоятися принаймні на годину (або більше - ресторан, в якому я працював, в якому подавали восьминога, готували його на відео протягом 10 годин). Якщо горщик почне висихати, додайте трохи води. Ви також можете додати в сирець ароматизатори, такі як часник, вино, трави тощо, або просто дозвольте восьминога зависати у власних соках.

Після тушкування ви можете або зламати восьминога відразу, або принести цілий до мангалу (дещо зменшеного розміру, але все-таки вражаючого!) І вирізати його там. Ви хочете відокремити щупальця від тіла і вирізати головний мішок смужками будь-яким способом. Якщо залишити його цілим, воно вариться нерівномірно через різну товщину м’якоті. Готуйте над найгарячішою частиною гриля, щоб закінчити, лише щоб довести м’ясо до температури і додати трохи чару.

Перемолоти щупальця з невеликою кількістю оливкової олії та солі буде добре, але аромат досить м'який, якщо ви не додали нічого в тушонку, тому соус або глазур - прекрасна ідея. Цей же ресторан отримав захоплені відгуки з простим соусом з оливкової олії, часнику, паприки та шматочком оцтового херу.


Дякую! Я сам про це здогадався, але ваш коментар був інформативним та авторитетним, дуже це вдячний :)
jack_was_taken

Ура. Весело, до речі, розбиваючи восьминога - це одна з найбільш химерних заходів з підготовки їжі, яку я коли-небудь мав робити.
логофоб
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.