Підтвердження смаженої курки повністю готується


8

В даний час я беру участь у запуску продуктів, і ми вдосконалюємо наш процес якості продукції. Ми обсмажуємо груди в кістках, темні члени, крила і груди без кісток. Завдання, з якою я зараз стикаюся, полягає в тому, щоб курка повністю готувалася (165F), але не пересмажена (170F для білих, 180F для темних). Моя головна проблема полягає в отриманні точного читання температури:

  1. Чи потрібно мені йти з найнижчим показником температури? Іноді я отримаю ~ 140F в одному temping, але інше місце на тому ж шматку я отримаю ~ 170F
  2. Що потрібно для обережності, щоб забезпечити точну температуру? Я знаю, що набагато гаряче ближче до поверхні, ніж внутрішньо, але я також чув, що мені потрібно уникати ударів кісток, оскільки вони стають жарче, ніж м'ясо; чи є інші викиди, як це?
  3. Скільки може смажити куряче підвищення температури після сидіння. Наприклад, якщо я витягую шматок з фритюрниці @ 155F, я можу очікувати, що він досягне 165F після того, як затримається 5-10 хвилин?

2
Який тип термометра ви використовуєте?
logophobe

Це цифровий, на основі описів на цьому сайті я гадаю, що це "термістор" стиль. fightbac.org/component/content/article/2/…
two_OMind

Якщо це цифровий сенсор, швидше за все, він розташований на кінчику зонда або відразу за ним, тому ви зможете легко розмістити його. Переконайтеся, що ви чекаєте принаймні кілька секунд для точного читання. Повторіть, як описано нижче, і ви повинні бути в змозі звузити на ідеальний час приготування для цього діапазону. Ви можете просто з'їсти деякі експериментальні партії - трагічні, я знаю.
logophobe

Відповіді:


5

Хоча це не є спеціальною відповіддю на ваше питання вимірювання, ви можете розглянути приготування вашої курячої низькотемпературної (sous vide), щоб забезпечити оптимальне долонність, а потім просто швидко глибоко смажити для утворення корочки. Це гарантує безпеку та специфічну температуру. для конкретних частин птиці. Див., Наприклад: http://www.chefsteps.com/activities/sous-vide-fried-chicken


Я, безумовно, шанувальник sous vide, простір у якому насправді є кілька промислових машин. Можливо, вам доведеться спробувати це, спасибі!
two_OMind

2

Я б запропонував використовувати термометр для забезпечення внутрішньої температури 74 ° C (165 ° F). Спробуйте написати процес для смаження курки, так що це не потрібно робити під час поспіху. (Я припускаю, що ви запустите велику кухню). Зробіть один або два тести, помічаючи час, необхідний для досягнення бажаної температури.


2
Зробіть 2-3 тести для кожен тип вирізу що ви обслуговуєте. Будьте впевнені, що ви вимірюєте в товстій частині курки для грудей і посередині між кістками і шкірою для чвертей і крил. Переконайтеся, що ви точно знаєте, де знаходиться датчик у вашому термометрі, тому що вони різняться і вам необхідно ретельно розмістити його. Якщо ви використовуєте теплові лампи, ви можете очікувати деякого перенесення, але не розраховуйте на більше, ніж на 5 градусів за Фаренгейтом.
logophobe

Це те, що я роблю, я, безумовно, хочу бути в змозі покластися на час. Мені доведеться з'ясувати, де знаходиться датчик, і я проведу більше тестів!
two_OMind
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.