Що це за кухонний інструмент - ручка та металева котушка навколо металевої пластини?


8

Я втрачаю те, для чого ці речі - вони прийшли в сумці з деякими іншими речами, які я купив у магазині ощадливості.

непізнаний кухонний інструмент

Відповіді:


14

Вони - коктейльні ситечки, і вони роблять те, що їм здається! Точніше, ви використовуєте його для проціджування коктейлю на виході з шейкера.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cocktail_strainer


5
Зокрема, це сорт, відомий як «фільтр Готорн» на його винахідника, як правило, застосовуваний при проціджуванні із суміші олова. Існує також сорт, відомий як «ситечко Julep», що використовується для коктейлів, розмішаних у склянці, що змішується: worldwidedrinks.com/julep.html
logophobe

@logophobe Наявність на сторінці, яку ви пов’язували із словом оливкова, повторюваним кілька разів, вкрай ображає мої очі !!!
ЕрікЕ

Дякую! Питання щодо етикету тут: чи варто змінити назву, щоб якось включати слова "ситець Хоторн"?
jpadvo

@ErikE Я не буду сперечатися з вами там - я дивився в основному фотографії ситечок. Але тепер я повинен тримати посилання, щоб ваш коментар мав сенс у контексті.
логотип

2
Важливо знати, що вони зроблені відповідно до певного розміру шклянки або металевого шейкера. Ви можете використовувати їх на будь-якому склі до тих пір, поки ободок потрібного розміру.
GdD
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.