Як отримати губчасті злегка жувальні млинці?


6

Один з моїх улюблених ресторанів робить ці дивовижні млинці широкими (12+ дюймів), досить тонкими (1 см?), Досить губчастими / жувальними та смаженими хрусткими на зовнішніх краях.

Мені цікаво, які кроки потрібно зробити, щоб створити тісто, яке створює губчастий / еластичний продукт? Коли я дотримуюсь більшості рецептів, млинці виходять більше, як торт / хліб.

Якщо мого опису не вистачає, єдине, з чим я можу порівняти послідовність, - це млинець, як хліб, який подається в ефіопських ресторанах, який, на мою думку, називають Іньєра

Бічна примітка: Це, безумовно, не були крепи, хоча вони були подібні до них. У них не було "огиди" крепів.


Це може допомогти навести приклад, який ви використовуєте, який часто виявляється занадто печеним або хлібним. Тоді люди могли запропонувати налаштування.
Престон

Відповіді:


5

На моєму читанні, ін'єра - це плодоовочевий хліб із заквасою, і він справді має консистенцію, яку ви описуєте. Я зробив це з пшеничного та (більш традиційного) тефтерного борошна. Це не солодкий або швидкий хліб (у будь-якому сенсі!), Але це весело, смачно і варто спробувати з'їсти або приготувати.

Якщо я правильно розумію, те, що ви шукаєте, - це млинець із якостями, яких часто намагаюся уникати. :) Відгадки про те, як дістатися куди хочеш, виходячи з того, що ти маєш дотепер, виходячи з того, що я випадково робив у минулому. Вибачте, що це по всій карті.

  • Перемішайте тесто. З швидким хлібом часто хочеться ніжної крихти; надмірне змішування дасть вам більший вміст глютену (якщо припустити, пшеничне або інше борошно, що містить глютен). Це матиме більш гумовий смак у роті.
  • Нехай ваше тісто відпочине довше. Це також дозволить глютену розвиватися (та / або розслаблятися), що може мати подібний ефект.
  • Використовуйте більш твердий пшеничний борошно (більш високий відсоток) . Борошно сильно відрізнятиметься протеїном; спробуйте високобілкову «хлібну муку», виготовлену з твердої пшениці.

Вони також можуть допомогти з фактором губкості.

Можна також експериментувати з типом і кількістю закваски.

  • більша або менша кількість розпушувача або, можливо, харчова сода, необов'язково, з якоюсь кислотою (наприклад, пахта).
  • дріжджові млинці! Я не можу відразу знайти прохідне посилання на рецепт, але Джеймс Беард мав чудовий (хоч і трохи вибагливий) рецепт дріжджових млинців на ніч протягом ночі. Дайте йому приблизно 4 спроби, перш ніж відмовитися від неї. :)

Пропозиції Wackier:

  • Спробуйте соєве молоко. Навряд чи буде так, як ваш улюблений ресторан здійснює свій подвиг, але це може зробити щось інше через білок або, можливо, якщо є інші перелюбники або загусники, як ясна тощо.
  • Відійдіть із глибокого кінця: спробуйте загусник, як кукурудзяний крохмаль, стрілка, карагенан, ксантанова камедь, ...
  • Спробуйте рецепт млинців без глютену або змішайте. Хто знає!

Удачі! Веселіться! І дайте мені знати, якщо я пропустив вашу мету.


3

Я знаю, що ти маєш на увазі ... Більшість комерційних млинців - губчасті, і я їх люблю.

За бл. 2 склянки борошна або млинця змішайте, додайте в рідину приємну жменю (1/4 склянки) фарнини (тонкої пшеничної вершки) і трохи прогрійте, щоб розм’якшити. Я теж даю тісто сидіти. Працює досить добре в моїй решітці.


0

Вам потрібні млинці з кислого тіста. Для цього потрібно кисле тісто НАЧАЛО. Якщо у вас немає старту, вас накрутили. Якщо у вас є старт, нагодуйте його напередодні ввечері 2 склянками борошна, 2 склянками води та 1 цукровим піском цукру. Залиште злегка накрите і побачите чари вранці. Наступного ранку зарезервуйте 1 склянкою початку і до решти додайте: 2 ч. Ложки солі 2 ч. Ложки цукру 2 ч. Л. Харчової соди 3 яйця


Ні. Описаний млинець ви можете відмінно приготувати з дріжджами, борошном і водою. Хоча ви можете зробити версію для закваски, вона віддалено не потрібна.
Ecnerwal
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.