Перемішування ножами?


4

Тож у минулі вихідні я зіткнувся з особливим рядком у рецепті, який сподіваюся, що хтось із знанням кулінарії, ніж я, може пролити світло на

З’єднайте борошно, коричневий цукор і дрібку солі в іншій мисці. За допомогою двох ножів обробіть холодне масло, нарізане шматочками, в борошняну суміш, поки воно не нагадує грубу їжу. Рівномірно посипте суміш чорницею.

Що я в кінцевому підсумку робив те, що вкладав усе в чашу-пірекс і патетично рубав на шматки масла, поки не зачепили зап’ястя. Моє запитання двояке:

1) Чому? Я припускаю, що рецепт має певне обгрунтування того, чому два ножі є відповідним інструментом.

2) Чи є певна техніка, яку слід використовувати під час "роботи" суміші?


Це може відповісти на ваше запитання: cooking.stackexchange.com/questions/43260/…
Cascabel

Відповіді:


4

Потрібно включити вершкове масло до борошна таким чином, щоб масло було в грудках лісового горіха, не розплавляючи масло . Якщо нарізати її на дошці, вона буде розм’якшуватися, коли ви будете з нею працювати. Тому вам доведеться це робити в мисці.

Ви можете придбати блендер для тістечок / тісто, але якщо чесно, вони болю в зап'ясті. Якщо у вас є кухонний комбайн, у вас є ідеальний інструмент для приготування тіста - просто збийте вершкове масло і борошно з парою імпульсів, потім перекапайте в холодній воді, знову блищіть і повторюйте, поки у вас не буде цілісного (але не надто липкого) тісто з вищезгаданими грудками вершкового масла, розмішаними наскрізь.


Можливо, ви щось пропустили - з двома ножами ви не просто з’єднуєте їх окремо.
Каскабель

Крім того, ви намагаєтеся сказати, що блендери для кондитерських виробів гірші ніж ножі, або просто, що кухонні комбайни легші? Я знаю, що з блендером для кондитерських виробів може бути важка робота, але ножі, здається, беруть назавжди!
Каскабель

О, кондитерські блендери краще, ніж ножі, але вони все-таки важкі. Зубці згинаються, вони легко забиваються, і з ними незручно працювати. Але все ж краще, ніж два ножі.
ElendilTheTall

1
Блендери для кондитерських виробів не так вже й складні у використанні. Я використовую їх не просто для тіста. Вони такі ж хороші, як і віночком для змішування сухих інгредієнтів для кляре; Я захоплю той інструмент, який знаходиться найближче до того, де я працюю. Я не можу пригадати інших речей, якими я користувався, але варто їх обійти. Кухонний комбайн останнім часом є моїм виробником тіста для гота, припускаючи, що я не хочу вибивати KitchenAid. Редагувати: Я б ніколи не використовував ніж у мисці, скляній чи пластиковій. Я був би дуже засмучений, якби мої ножі використовувались таким чином.
JSM

Їм не складно, вони просто ПІТА.
ElendilTheTall

4

Ви не мішаєте ножами; процес називається "врізання".

Ви можете знайти відео, які показують, як це зробити, але основна методика:

  • наріжте масло дрібними шматочками
  • кинути шматочки вершкового масла в борошняну суміш.
  • тримайте ніж в будь-якій руці
  • тягніть ножі один до одного, при цьому не торкаючись дна чаші.

Ви також можете потримати свою домінуючу руку нерухомо, а другий ніж у домінуючій руці потягніть за неї, але це займе трохи більше часу.


3
  1. Використання ножів - старомодний спосіб "різати масло". Що насправді означає вершкове масло зробити на більш дрібні шматочки, які потім покрити борошном. Найкращий спосіб, який я знайшов, - пропустити ножі, блендери для кондитерських виробів або безлад мого кухонного комбайна, а замість цього заморозити вершкове масло і замість цього використати теркову коробку, подрібнюючи масло на найбільшій стороні отвору.

  2. Збийте вершкове масло борошно і перемішайте руками, працюючи маслом у борошні, до тих пір, поки не буде консистенція, про яку вимагає ваш рецепт. Заморожене масло не розтане досить швидко в ваших руках, щоб надто розм’якшити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.