Чому мій коктейль Last Word був червоним?


4

Минулої ночі я замовив коктейль Last Word , який у мене був кілька разів раніше. Коли вона прийшла, офіціант сказав мені, що бармен ніколи раніше не робив жодного. Це було червоне . Це було дуже червоне. Він також був досить сильно вишневим ароматом.

Останнє слово зазвичай складається з рівних частин:

  • Зелений Шартрез
  • Лікер Марашино
  • Сік лайма
  • Сухий джин

Що може призвести до того, що цей напій став таким червоним? (Мені довелося швидко піти, або я б натиснув на бармена!) Моя єдина теорія поки що - він використовував вишневий лікер замість марашино.


Це трохи поза темою ... але це було приємно?
Найлл

1
Це було не погано. Це було занадто солодко. Я б спробував ще раз з вишневим розрізом більш ніж наполовину. Якби це було погано, я б відправив його назад і запитав, що вони там зробили. :)
rjbs

Цікаво, чи є нещодавнє питання "Як зробити коктейль з останнього слова" тут, розміщене трохи перед цим ...: P
metacubed

Якщо такий є, пошук "коктейль останнього слова" не знайде його.
rjbs

Ні, це досить просто для посилання, що це, швидше за все, було б закрите або заборонено досить швидко. Якщо ви знайдете його на першій сторінці результатів Google, це, ймовірно, не спричинить гарного питання. Думаю просто жарт :)
логофоб

Відповіді:


12

Більш імовірно, що він вживав сироп, в якому зберігаються марашино "вишні" . Іноді його використовують ті, хто не знає краще в таких речах, як храми Ширлі . Це яскраво-яскраво-червоний, дуже солодкий, дуже сильно ароматизований вишні (або, правильніше, різновид хворобливої, штучної інтерпретації аромату). Я сподіваюся, що очевидно, що я не шанувальник цього матеріалу.

Якщо він вперше робив цей напій, то, мабуть, він неправильно трактував термін марашино лікер , який зовсім відрізняється. Він відганяється з вишні мараски (які насправді є досить кислими та гіркими, не солодкими) та має набагато більш тонкий, складний смак.

Відверто кажучи, я вважаю це досить тупою помилкою - це як використовувати апельсиновий сік замість апельсинового лікеру. Якщо в барі немає макаронового лікеру, вони не зможуть скласти належного останнього слова. Такі бренди, як Luxardo, досить поширені в хороших коктейльних барах у США в наші дні, тому не вистачає приводу для цього.

Моя порада - або придбати цьому хлопцеві гарну книгу про коктейль, або дотримуватися замовлення пива та вина відтепер.


2
Це мені прийшло в голову, але я випустив це з розуму як жахливу помилку, яку ніхто не зробить. Але чим більше я думаю про це, тим більше я думаю, що ти маєш рацію. 😢
rjbs

@rjbs Я б не подумав, що хтось теж помилиться, але більше нічого не пояснює описаний вами колір. Якщо він також ніколи не робив Останнє слово, швидше за все, він не витратив багато часу за палицею. Нубс, людина.
логофоб

Це було просто мішання, іди поверни гроші.
GdD

Можливо, це власне питання, але ви можете порекомендувати гарну книгу про коктейль з ремеслом?
Чуу

1
@Chuu: Оскільки ви так красиво попросили, я нарешті зайнявся написанням допису, який я мав намір деякий час. Ура: bunchofdrinks.blogspot.com/p/recomemed-books.html
логоф

0

Здається, що ви вже задоволені відповіддю, але я думаю, що дивно, що про гренадин ще не згадували! Чи мав він той характерний сахарино-солодкий гранат чи чорну смородину? Здається, набагато частіше, як інгредієнт, ніж власне вишневий сік / сироп.

Вибачте, якщо я пропустив попередній коментар з гренадіном.


Мені вже занадто довго говорити, чи міг це бути гренадін, але пояснення "лікер з вишневої банки" має перевагу, що відповідає "бармен не мав уявлення про те, який інгредієнт" марашино лікер "і здогадувався," де гренадин була б повною вигадкою.
rjbs
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.