Турецька кавова піна


9

Привіт любителям турецької кави,

Хтось може мені сказати, як я можу мати багато хорошої піни для кави? Коли я закипячую 3 рази, вся піна пішла.

Я хочу приготувати каву, подібну до цієї:

введіть тут опис зображення


1
Я не впевнений, що розумію питання. Чи можете ви описати, яку піну ви очікуєте на каву? Чи можете ви знайти зображення типу кави, яку ви намагаєтеся досягти? Я ніколи не чув про каву з піною, за винятком того, що еспресо-крема може бути помилково сприйнята піною, але це взагалі не можливо, окрім методу приготування еспресо.
румчо

Дякую за запитання, ось приклад wittistanbul.com/magazine/wp-content/uploads/2011/02/…
Luxqs

дякую за роз’яснення Маючи певну репутацію, ви зможете додавати фотографії до своїх публікацій. Тепер я вставив це для вас.
румчо

Мій батько завжди робив кавовий турецький стиль, і він ніколи не мав піни. Але зараз я озирнувся і, можливо, він зробив це неправильно :) Дивіться це посилання, вони кажуть, що вам потрібна "свіжа" кава (цікаво, чи означають вони і свіжозмелену, це взагалі краще) та ідеальний контроль температури, приводячи її до 70 Цельсія, але не вище. turkishcoffeeworld.com/How_to_make_Turkish_Coffee_s/54.htm
rumtscho

Відповіді:


7

Існують різні методи, проте ось як я це роблю, і я, як правило, отримую достатню кількість піни. Іноді дуже багато, іноді просто пристойно, але ніколи занадто мало.

Перш за все, поставте воду перед кавою до цезви (або каструлі, як би ви її не називали). Потім додайте каву, не змішуючи її з водою. Не перемішуйте його, просто дайте йому потрапити у воду, оскільки вода стає гарячішою. Щоб цього не сталося, ви повинні тримати його полум'я в середньому і навіть трохи менше, ніж середнє. Як ... 3/7 повного полум'я.

На це знадобиться час. Є люди, які готують каву на гарячому піску в Туреччині, це займає, можливо, півгодини, а може, і більше. Вам це не потрібно, але не робіть це занадто швидко.

Коли вода нагріється і кава почне змішуватися з водою повністю, піна почне з’являтися. Тепер ви можете використовувати чайну ложку, щоб зібрати цю піну і поділити її по чашках порівну. Оскільки приготування потребує часу, воно продовжуватиме виробляти більше піни, і ви повинні продовжувати збирати їх.

Як і попередня відповідь, не дайте їй закипіти . Це все псує. Секрет турецької кави полягає в тому, що оскільки вона не тане у воді, їй потрібно залишатися спокійним, щоб кава руйнувалася на дні. Якщо вона закипить, кава пошириться, і ви її вип'єте, що буде дуже неприємно.

Я ніколи не пробував сіль, і цукор теж не вживаю. Однак, я пропоную вам покласти один кубик цукру у вашу кавову банку, він зберігає каву сухим. Крім цього, я можу запропонувати використовувати прохолодну, прісну воду.

Крім того, ідеально готувати приблизно 2-3 чашки, а не одну чи не 4-5.


1
Дякую. Так багато джерел в Інтернеті кажуть, що "правильний" спосіб приготування турецької кави - це підводити її до "кипіння" знову і знову. Я глибоко в глибині душі знав, що це безумовно неправильно, оскільки, якщо мова йде про фільтрування кави чи еспресо, найвища температура, яку може досягати вода, становить 96 Цельсія, а в ідеалі вона повинна бути 94 Цельсія. І ці температури для гарячої води, яка проходить через мелену каву приблизно 30 секунд. Якщо мелена кава занурена [у] гарячою водою, завжди контактуючи з нею, як це стосується турецької кави, має ідеальний сенс використовувати набагато нижчі температури!
Рок

7

Ви насправді її тричі кип'ятили ? Кипляча кава викликає запах, як стара ганчірка для підлоги, не робіть цього!

Що по суті є турецький метод, ви тричі підносите свій кавовий горщик до температури кипіння, але насправді не досягаючи температури, і ви ніколи не повинні його перемішувати. Моя улюблена температура - 70 ° C біля дна (вимірюється електронним термометром для м'яса), на мій досвід, все гаряче дає більше кофеїну, але менше аромату.

Піниста речовина зверху - це насправді там, де найдрібніші частинки із належної цезви подрібнюють агрегат за допомогою цукру для утворення м’якого шару. Якщо ваш шліфувальний апарат спеціально не зроблений для cezve, він може не мати достатньо дрібних частинок. Правильне подрібнення для cezve повинно бути дуже дрібним.

І я не можу це підкреслити достатньо, не кип'ятити каву. Крім того, що повністю і безповоротно руйнує його смак і аромат, він руйнує бажаний пінистий шар великими бульбашками пари.

Інші зауваження: ви можете спробувати додати дрібку солі, щоб компенсувати солодкість і піддати смак кави.


На початку я, якийсь друг турецької мови, сказав мені, як це зробити + YouTube :) ти перший, хто сказав мені не кип'ятити це все. Найкраще було б, якби ти дав мені посилання на відеоурок. Не бійтеся створити його самостійно :)
Luxqs

Щоб виправити себе, я не кип'ячу, але намагаюся "виростити" піну 3 рази. Перші два добре, але третій для мене неможливий.
Luxqs

2
+1 за дрібку солі! Старий македонець розповів мені цю хитрість кілька років тому. Як би просто це не звучало, це дійсно впливає на смак :)
Віллем ван Румпт

У який момент ми додаємо щіпку солі? Початок? Незадовго до подачі? В окремі чашки?
шерсть

@abbyhairboat Я не знаю жодної взаємодії між іншими компонентами кави та солі, тому я просто додаю це на самому початку. Це також допомагає розподілити її рівномірно. Ви не дуже повинні скуштувати сіль, вона просто повинна бути там в невеликій кількості.
Mischa Arefiev

3

Основний момент: не дайте каві закипіти. Коли піна почне утворюватися, вийміть її ложкою і налийте у свою кавову чашку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.