Різниця між природним та органічним


Відповіді:


17

NaturalЦе суто маркетинговий термін, і він по суті безглуздий, оскільки це не регулюється USDA (я припускаю, що ви перебуваєте в США, я не можу говорити про інші країни). Оскільки термін не регламентований (за винятком винятків м'яса), будь-який виробник може поставити його на будь-який (не м'ясний) продукт, який вони хочуть, чи він насправді "натуральний" чи ні.

Organicдобре визначений USDA і встановлює ряд обмежень щодо видів пестицидів та інших хімічних речовин, які можна використовувати для вирощування врожаю. Для таких речей, як м'ясо, органічна етикетка регулює як препарати, які даються тварині, так і виробництво корму.

Сертифіковані органічні харчові продукти регулюються Міністерством сільського господарства США та виробляються фермерами та виробниками відповідно до суворого набору правил. Але агентство визначає термін "натуральний" лише для м'яса та птиці. В решті харчової промисловості сенс значною мірою залежить від виробника.

Дивіться: http://articles.chicagotribune.com/2009-07-10/business/chi-natural-foods-10-jul10_1_organics-or-least-chip-popular-horizon-organic-brand-organic-industry-watchdog- групи


Також є сертифікація на "Природно вирощений".
justkt

Звичайно, "органічний" - це також велика маркетинг. ВСЕ м'ясо, рослинна сировина тощо тощо - це органічна речовина. У нашому раціоні дуже мало речей, які не є органічними речовинами (на думку приходить сіль). Незалежні дослідження "органічних фермерських господарств" також постійно виявляють, що вони можуть бути наповнені пестицидами, гербіцидами та всіма іншими речами, які вони, як стверджують, не використовують.
jwenting

3

Натуральні продукти "Натуральні продукти" та "Всі натуральні продукти" широко використовуються в маркуванні та маркетингу харчових продуктів з різноманітними визначеннями, деякі з яких розпливчасті. Під терміном передбачається, що продукти, які переробляються мінімально і не містять виготовлених інгредієнтів, але відсутність стандартів у деяких юрисдикціях означає, що цей термін не гарантує нічого. Термін "органічний" має подібні наслідки і має усталене юридичне визначення у багатьох країнах та міжнародний стандарт. В деяких місцях термін "природний" визначається і застосовується. В інших, таких як США, це не має жодного значення.

Органічна органічна їжа - це ті, які виробляються екологічно безпечними методами, які не передбачають сучасних синтетичних речовин, таких як пестициди та хімічні добрива, не містять генетично модифікованих організмів і не обробляються за допомогою опромінення, промислових розчинників або хімічних харчових добавок.

(Інформація з Вікіпедії)


"які не передбачають сучасних синтетичних речовин, таких як пестициди". Це головний недолік, оскільки "органічні ферми" часто використовують більше таких, ніж звичайні. (Або раніше, дослідження я бачив на ньому було кілька років тому, показали 10 разів пестицидів на великій вибірці «органічних» фруктів і продуктів в порівнянні з нормальним фруктів з тієї ж області.
jwenting

@jwenting: Навіть ця критика (хоча може бути істинною) страждає від недостатнього визначення. Існують органічні пестициди, які можна використовувати, зберігаючи етикетку "органічні". І (імовірно, якщо це насправді) такі пестициди були б безпечнішими (r?), Ніж неорганічні пестициди. Тож наявність у 10 разів більше нешкідливої ​​речовини, ніж шкідливої, насправді не дуже цікава статистика. Звичайно, можливо, ваше дослідження виявило, що неорганічні пестициди справді використовуються, але не побачивши фактичного дослідження, неможливо зробити висновок, що це означає, що «органічний» є безглуздим.
Flimzy

1
Важливо зазначити, що "органічна" сертифікація ні в якому разі не означає, що їжа виробляється "з використанням екологічно безпечних методів". Це просто означає, що їжа не містить певних хімічних речовин під час виробництва. Ще можна (і справді звичайно) вирощувати органічну їжу способами, які експлуатують природні ресурси - наприклад, рубання та спалювання дощових лісів, безвідповідальні способи поливу тощо. Хоча я вважаю, що "органічне", як правило, буде краще, ніж не- органічні, з метою здоров'я людини, не обманюйте думки, "органічне" означає "абсолютно екологічно нейтральне".
Flimzy

@Flimzy ботулізм, сибірська виразка, Ебола - все це "природно". Хоча вони не використовуються як пестициди, є ті, хто вважає людей шкідниками, і вони дуже добре працюють проти людей. Тільки тому, що щось є "природним", це не робить його безпечним. Так само багато речей, які не є "природними", цілком безпечні. Весь предмет "природного пестициду" разом із "органічним землеробством" - це лише купа балонії, чиста маркетингова хитрість, щоб обдурити людей платити надмірно високі ціни за звичайні (і часто нестандартні) продукти.
jwenting

@jwenting: Я ніколи не робив твердження, що природний == безпечний. І, безумовно, є дуже багато кімнати для хитання в термінах. Але це робить їх "чистими кулями". Зокрема, "Organic" має специфічне юридичне значення, а підтримка відповідності цій етикетці вимагає реальних зусиль та витрат. Таким чином, етикетка може бути корисною - особливо тим, хто насправді потребує часу, щоб зрозуміти, що це означає, і що це не якась магічна куля.
Flimzy

2

Від http://www.organicfacts.net/organic-food/organic-food-basics/difference-between-organic-and-natural-food.html

Органічна їжа відноситься до харчових продуктів, які виробляються, виготовляються та обробляються з використанням органічних засобів, визначених органами, що сертифікують, наприклад, Міністерством сільського господарства США (USDA) відповідно до свого Закону про органічні харчові продукти. Натуральна їжа, з іншого боку, зазвичай відноситься до харчових продуктів, які хімічно не змінені або синтезовані в будь-якій формі. Вони походять від рослин і тварин. Таким чином, натуральний харчовий продукт не обов'язково є органічним, а навпаки.

наскільки я розумію, насправді немає чіткого визначення жодного з цих двох термінів, і вони здебільшого компанії надмірно використовуються для продажу вашої продукції. Я вважаю, що використання "Натурального" є дещо більш прикрим. Наприклад, я просто придбав яблучний сік "Натуральний стиль" днями. Я впевнений, що так само оброблений і пастеризований, це лише трохи інший аромат / колір.


4
"Природний стиль"? Це на кшталт тих фільмів, які "натхнені фактичними подіями" ... Іншими словами, повний вимисел, окрім назв реальних місць та людей ...
GalacticCowboy

1
@GalacticCowboy Дивіться також "соковий напій".
ceejayoz

1
Я б не сказав, що в США немає чіткого визначення органічного. Насправді є досить строгі процедури сертифікації, які ви повинні пройти, перш ніж ви зможете юридично заявити, що будь-який проданий вами продукт є органічним. Наприклад, оскільки я використовую 10-10-10 добрив у своєму саду, я не можу продавати свою продукцію на ринку фермерів як органічну. Ці обмеження поширюються як на продукти тваринного походження, так і на рослинні продукти. Ви можете знайти всі подробиці на веб-сайті уряду, включаючи текст фактичного законопроекту в Конгресі, який прийняв ці положення [тут] [1]. [1]: ams.usda.gov/AMSv1.0/nop
Naseer
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.