Чи можуть алкоголь і сіль подовжити термін зберігання овочів при кімнатній температурі?


3

Мій холодильник невеликий, тому часто доводиться зберігати деякі овочі поза холодильником, при кімнатній температурі. Мені було цікаво, чи розпилення спирту та / або солі навколо овочів може допомогти утримувати від них бактерії та тим самим продовжити термін їх зберігання. Чи маєте ви з цим досвід?


Так, якщо ви вживаєте алкоголь і використовуєте сіль для маринування овочів. Але це, мабуть, не відповідь, яку ви шукали.
Леслі Джонсон

Відповіді:


6

Ні, засолювання або розпилення спирту на ваших овочах взагалі не допоможе зберегти їх свіжими, адже соління, ймовірно, мало би протилежний ефект.

Ви, мабуть, пов’язуєте той факт, що сіль використовується як консервант, щоб зберігати їжу свіжою, але це 2 різні поняття. Зберігання свіжих речей передбачає намагання тримати метаболізм рослини якомога довше, як стверджує @rumtscho, а збереження їжі - це уповільнення росту бактерій та іншого життєдіяльності мікробів, які гниють їжу і можуть зробити її шкідливою для життя, тому вона може бути безпечною довгий час. Це можна зробити за допомогою комбінації будь-якого або всіх наведених нижче:

  • Вплив холоду: охолодження та заморожування
  • Стерилізація: зазвичай це означає нагрівання їжі протягом певного часу та зберігання в закритій ємності, як баночка, баночка чи коробка
  • Консерванти: консерванти створюють середовище, яке є ворожим для бактерій та інших мікробів, вони можуть бути природними (сіль, оцет, лимонна кислота) або штучними (сульфіти, бензойна кислота). Зауважте, що алкоголь серед них не вказаний - вам потрібно вживати алкоголь у таких концентраціях, оскільки це може бути небезпечно на кухні (думайте, вибухи та вогонь, тому не робіть цього!)

Часто консервація їжі - це поєднання перерахованого вище, як консервант та стерилізація. У будь-якому випадку консервування їжі означає внесення змін до текстури та часто аромату їжі, тому ні в якому разі вона ніколи не вважатиметься свіжою.

Тож збережіть сіль і алкоголь, вони вам там не допоможуть.


Я не впевнений, що розумію. Коли я залишаю помідори на полиці, вони стають гнилими або запліснявілими. Хіба це не результат мікроорганізмів, які вбиваються алкоголем / сіллю?
Ерел Сегал Халеві

9

Ні, це вам зовсім не допоможе. Ваші овочі не їдять бактеріями або подібними (і це добре, продукти, які бактеріями небезпечні, не слід зберігати при кімнатній температурі більше 4 годин). Вони просто в'януть.

Не можна зупинити процес в'янення. Це рослинні клітини відмирають і перестають бути здатними "піклуватися про себе". Доводиться купувати овочі частіше, якщо ви хочете, щоб вони були приємно свіжими. Єдине, що ви можете зробити, це охолодити їх, що уповільнює їх метаболізм і так продовжує час, який вони залишили, поки вони не помруть. Для кількох видів овочів подача води допомагає, наприклад, морква або будь-яка купа листяних трав, але це виняток.


3
Власне кажучи, додавання алкоголю або солі призведе до скидання осмотичного балансу рослинних клітин, що потенційно може призвести до швидшого руйнування та в'янення.
логофоб

Вода для цього безумовно корисна. Також зауважте, що деякі овочеподібні продукти, такі як помідори та перець, краще не охолоджувати - погляньте, де вони зберігаються в продуктовому магазині; якщо це на столах посеред проходу, ви також не повинні холодити.
Джо М

@JoeM "краще" тут відносний. Остаточний смак погіршується, коли ви помістите їх у холодильник, але вони довше залишаються свіжими.
румчо

Вказівки щодо зберігання фруктів та овочів Зауважте, що ви, ймовірно, можете зберігати більшість перерахованих там речей протягом дня чи двох на прилавці без проблем із свіжістю, а миття повинно видалити будь-які забруднення. Більшість проблем із продукцією - це цвіль / комахи; будь-яка електронна колія або сальмонела зазвичай є перехресним забрудненням вдома або біля джерела, і холодильна техніка все одно не допоможе. Як правило, чим твердіша продукція, тим довше вона залишатиметься свіжою при кімнатній температурі.
JSM

Я не впевнений, що розумію. Коли я залишаю помідори на полиці, вони стають гнилими або запліснявілими. Хіба це не результат мікроорганізмів, які вбиваються алкоголем / сіллю?
Ерел Сегал Халеві
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.