Китайська альтернатива оливковій олії?


8

Я насправді в Китаї, і тут оливкова олія дорога і її важко знайти. Мені потрібно, щоб трохи обсмажити цибулю / часник, наприклад. приготувати томатний соус.

Що я можу використовувати як альтернативу?


1
Використання оливкової олії екстра-діви в якості простого теплопровідника для часнику здається мені марнотратним. Чому б не використовувати соняшникове / рослинне масло?
Mischa Arefiev

2
дійсно ви відчуєте різницю у вашому томатному соусі. Я довіряю своїй бабусі (і мовою мовою :) ... але я спробую, можливо, ми (італійська) це зробимо лише тому, що оливкова олія широко використовується / є в наявності.
WonderLand

1
якщо у вашому місті є МЕТРО ( metromall.com.cn ), а у вас є китайський друг, який тримає карту, ви можете знайти кілька марок оливкової олії (ціна ще трохи дорога)
Guido Preite

2
Натомість слід опублікувати своє оновлення як самовідповідь.
200_успіх

1
Дивно, що ви виявили, що ріпакова олія має сильний аромат. Ріпак - це рапс, він взагалі не повинен мати великого смаку. Якщо це так , я б трохи стурбований ріпаком та токсичністю .
Jolenealaska

Відповіді:


13

Ніщо інше не матиме смаку, як оливкова олія екстра-діви, але екстра-діва зовсім не потрібна для приготування їжі. Власне кажучи, точка диму оливкової олії екстра-діви настільки низька, що її не часто використовують для приготування їжі. Для приготування їжі з оливковою олією зазвичай вибором буде «рафінована» або «чиста» оливкова олія. Чесно кажучи, ті не так смакують. Тож яке б нейтральне масло ви зазвичай не використовували (соєве, рапсове, арахісове та рослинне - це декілька варіантів) буде добре працювати.


"Точка задимлення оливкової олії екстра-діви настільки низька ..." Ви впевнені в цьому? Я завжди чув, що оливкова олія хороша ще й тим, що вона стійка до високих температур ...
WonderLand

4
@WonderLand Це насправді трохи суперечливо, мабуть, деякі оливкові олії, які називаються додатковими дівами, можуть нагріватися до приблизно 420F. Оливкова олія екстра-діви, яку зазвичай можна знайти на продуктовій полиці, згорить набагато нижче. Wiki робить відмінність між надзвичайною та високоякісною, низькокислотною надвірою. Мабуть, низькокислотні речовини мають більш високу температуру диму. Я можу вам сказати з досвіду, що дешевий бренд Costco EVOO горять дуже швидко.
Jolenealaska

2
можливо, це залежить від того, яке масло використовується для тесту, як ви говорите ... Я з Італії, і я можу запевнити вас, що те, що ви знайдете в супермаркеті, це зовсім не оливкова олія (будь-яка ціна) ... мій батько купує олію у фермер, і це зовсім інший продукт.
WonderLand

5
@WonderLand У цьому я не сумніваюся. Мене змушує задуматися, коли їду "додому" до Айови. Чомусь хтось завжди хоче подати мені лосось. "Ви називаєте цього лосося?!?"
Jolenealaska

+1 оливкова олія супермаркету горіла швидко, тому я смажу лише рафіновану соняшникову олію
Mischa Arefiev

10

Мій коментар до іншої відповіді отримав занадто довго. Пара балів:

  • Що стосується «спірного» статусу пунктів диму: Я не думаю , що це що спірно. Хімічно видобуті та змінені оливкові олії (макарони та "легкі" варіанти) поводяться по-різному з пресованим, "справжнім" оливковою олією. Мало хто включає перших, коли йдеться про зайву діву; який має температуру диму нижче 200 ° C.

  • Ви все ще можете готувати з EVOO (ми це робимо), але ви не можете готувати так, як ви в Китаї. Він згорить і зруйнує ваш вок набагато швидше, ніж майже все інше. Ви хочете знизити температуру прямо вниз. 600 ° С вокком взагалі не вийде.

  • Якщо ви робите часник в соусі, поріжте кілька цибулин навпіл, натріть олію і посоліть цибулини. Обсмажуйте їх протягом ~ 40-50 хвилин при 160-180 ° C. Коли все стане коричневим і м'яким, видавіть часник і або з’єднайте його з олією, або розділіть їх (не знаєте, скільки олії вам потрібно).

    Ви не тільки отримаєте набагато багатшу смажену часникову пасту, але і не потрібно надто турбуватися про спалювання речей.

А що стосується олії, якщо ви її змішуєте з часником і помідором, я би здивувався, якби хтось помітив, що це не оливкова олія зайвої діви. Виберіть те, що ви можете приготувати, і збережіть EVOO, коли ви будете скуштувати олію (салатні заправки тощо).


Відмінна пропозиція для смаження часнику, як у woks, може бути занадто жарко ... але я не знаю, наскільки поширені печі в Китаї. Я ніколи не пробував готувати часник в пароварці, але це може спрацювати.
Джо

1
Мабуть, просто ~ 10 хвилин на пароплаві, хоча я не впевнений, я б повірив, що він приносить таку ж солодкість ... Це сказав, що це лише 10 хвилин, і це час обіду ... Повертайтеся назад ... ДЛЯ НАУКУ !!
Олі

3
Парення часнику справді працює, але це не такий самий звір, як смаження, і нічого подібного до смаження. Це займає напрочуд довгий час. Я дав це близько 15 хвилин у паровій машині під тиском, яка приблизно 30 хвилин у звичайній пароварці, і їй було потрібно більше. Він був земляним і тонким, але не бракувало солодкості методів прямого нагрівання. Це також було трохи мокро, але це зрозуміло.
Олі

@ Oli: так, я думав так само про збереження оливкової олії для "сирої мети", про вок, який я сьогодні зазнав, що він має тенденцію до швидкої температури, тому я дуже скоро вимкнувся. на жаль, в Китаї духовка не дуже популярна, і я не маю її у себе в квартирі, але звучить непогана порада.
WonderLand

3

Чи можете ви отримати доступ до олії волоського горіха? Я люблю La Tourangelle з Амазонки; це додає унікальний аромат, і я використовую його майже взаємозамінно з EVOO. Він чудовий на смак і має чудові протизапальні сили, схожі на EVOO.


1

Оновлення
наприкінці я купив ріпакову олію, це єдине, що мені вдалося знайти (оскільки я не знаю китайської, і моє перше питання було знайти 100% рослинне масло ...).

Вибирати було не найкраще (ця олія має сильний смак), але моя паста "aglio e olio e peperoncino" була не такою поганою. (Головною проблемою були макаронні вироби з рису, які доводиться готувати по-різному і переварити) Я повинен був бути дуже обережним з воком, оскільки він має тенденцію до високої температури і спалювання часнику (навіть якщо я підпалюю вогонь до мінімуму )

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.